Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, voltatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már olyan pasival aki teljesen elvette az eszeteket azzal amit tudott az ágyban?

Figyelt kérdés

Milyen viszonyban voltatok és hány évesek?

Konkrétan mivel tudott rátok úgy hatni, hogy teljesen kikészüljetek tőle az ágyban?



2019. nov. 28. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen voltam már olyan pasival.

Tőlem elég idős volt.

Rám az hatott ahogy bánt velem az ágyban. Az elejétől a végéig, tudta h mi kell nekem, és nem önzőszte el.

2019. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az mint az elsonek. Mondhatni egyutt voltunk, majdnem 2 honapig. Utana meg velem csalta az uj baratnojet amit utolag tudtam meg, azt hittem szingli...

22 volt mindkettonk.

2019. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azóta is együtt vagyunk.

Engem az érintéssel lehet megbolondítani. Ahogy húzza az ujjait a lapockáim között, a hajamba túr, a tarkómat csókolja, érezni közben a lehelletét a nyakamon, ahogy erősen a fenekembe markol, nagyon szeretem, amikor nagyon óvatosan végighúzza az ujjait először a mellem mellett, aztán az oldalamon, onnan a csípőmet belülről kikerülve a combom belső oldalát, ilyesmik.

2019. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt

Oka: csak vele tudtam eddig elélvezni szex közben

+ nagyon domináns is volt

2019. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Amivel legjobban lehet hatni egy nőre az ágyban: a személyiség, kisugárzás ÉS a hullámhossz. Azaz képes vagy annyira figyelni a rezdüléseire, hogy szavak nélkül kitalálod a gondolatait, hamarabb szinte minthogy a saját fejében megfogalmazódna.
2019. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen nagy mérete volt, kb 20 es gyengéd és uralkodó is volt egyszerre. Nem nagyon hagyott gondolkodni, domináns, kemeny férfias volt. Amikor hátulról dugott és a borostás állát végighúzta a hátamon rögtön elélveztem.
2019. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Én 24, ő 29...

Olaszországi nyaralás alatt keveredtem kalandba. Eleve imádom a férfias, temperamentumos, domináns férfiakat. Hát ő ilyen volt. Amikor megcsókolt és éreztem a bőre illatát, belül úgy éreztem, megveszek... Egyszerűen annyira megvolt a kémia, mint még senkivel.

Az egész nagyon szenvedélyes volt. Viszont egyúttal megvolt az előkészület, végig nagyon figyelt rám és jót akart nekem.


Azóta sem találkoztam hozzá foghatóval. :(

2019. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!