Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy tanaron valamikor teljesen latszik hogy tetszem neki, valamikor meg napokig semmi jelet nem mutatja?

Figyelt kérdés
En vagyok a lany, o fiatal ferfi. Es nem, nem kepzelem be magamnak :D
2019. nov. 26. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Amikor nem mutatja jelet, akkor olyan mintha teljesen levegonek nezne. :D
2019. nov. 26. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha van egy megérzésed akkor az valószínűleg jó is. Nekem is legtöbbször be szokot jönni. Szeretnél tőle valamit? Őszintén lehet hogy tetszel neki. De óvatosan mert sokszor csak egy sze...x lesz belőle. Ha azt akarod hogy fel hívd magadra a figyelmét akkor csak érezd jól magad legyél vidám öltöz csinin de nem ribisen Az óráján is legyél aktív . Mondj olyat ami megfogja és otthon is azon agyal. A kérdésre meg csak annyit ilyenek a pasik. Volt köztetek valami?
2019. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy mi az oka, a bankettig úgysem lesz köztetek semmi.
2019. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Rettenetesen hasznos volt a valaszod, de nem ez volt a kerdes.
2019. nov. 26. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te egy kicsit többet beleképzelsz mint a valóság.

Lehet hogy tetszel neki, de neki ott van a hivatás és az egzisztencia.

Tetszik neki a helyzet , de nem akar semmibe belemenni.

Igaza van mert szerintem az állásával játszik és nem lenne kisegítva vele, veled.

Úgy hogy amig tart a suli , maradj háttérben és ha tényleg tetszel neki, akkor biztos fog lépni.

2019. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!