Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már hogy szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már hogy szexuálisan megaláztatok egy fiút? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Elég furi volt.A szerepcsere izgatta fel. Én fiúnak öltöztem, ő meg lány ruhában volt, női fehérneműben.

A végén odáig jutottunk, hogy felcsatival megdugtam.

2019. nov. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azok, akik igazából is megaláztak valakit, nem feltétlenül fogják ezt itt bevallani. Amúgy simán megtörténik, sok a nárcisztikus debil lány. Ha mondhatok saját példát, pl akivel még legelőször voltam együtt, az minősítgetett, indulatoskodott, megvetett úgy hogy tudta hogy ő volt az első és kéne egy kis elfogadás ha már kapcsolatban vagyunk, ehhez képest később egy tárgyat hozzámvágott. De az is megalázásnak számít, ha a lány el akarja hitetni, hogy kb szégyelld magad azért mert farkad van, amiért ugye senki nem rajong úgy, mint a fiúk a mellekért meg a pináért, és végig úgy áll hozzád hogy az ő felbecsülhetetlen "kincseiért" örülj ha megengedi hogy térdre borulj, neked alsóbbrendű lényként azt is hálásan meg kell köszönnöd ha hozzád ér, mert ő érted ilyen "áldozatot" hoz. Aki nem hiszi, hogy léteznek ilyen frusztrált dominalelkűek, az csak szimplán nem találkozott vagy nem hallott róla. Én sajna pont akkor fogtam ezt ki, amikor még szűz voltam és ez nagyon káros volt, persze ma már nyilván okosabban megválnék tőle.
2019. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!