Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kíváncsi lennék, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kíváncsi lennék, hogy hazai ismert nők (műsorvezetők, énekesnők, modellek stb) mennyire lehetnek bevállalósak az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el,hogy valakinek a barátja,exbarátja(férje) ne tudna egy jó kis élménybeszámolót írni röviden itt valakiről.
2019. nov. 15. 22:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10-es!

A francokat nem hallani!

A nők még rosszabbak,csak titkolják!

Ők is ugyanúgy kíváncsiak,hogy XY csávó milyen lehet az ágyban pl.. na meg a privát életben egymás között tudod te milyenek??? Én már dolgoztam nők között,és szégyeltem magam!Egész nap csak a szexet mondták! Nem vicc!!!

Ha annyira szent vagy,akkor oda is írj véleményt amikor a női társaid azt a kérdést tették fel,hogy Bye Alexnek vajon mekkora farka lehet? Ott miért nem okoskodsz?

A hobbijaimról meg annyit,hogy elállna a szemed szád te szerencsétlen ha megtudnád milyen hobbijaim vannak! Ha egészséges férfiként kiírok éjszaka egy kérdést,akkor arra értelmesen válaszolj konkrétan,vagy menj és kötögess magadnak esetleg olvass recepteket! Idióta! Ha nem vetted volna észre ez a szexualitás kategória! Mit keresel itt?

2019. nov. 16. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!