Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon Ramónán kívül, kik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Ramónán kívül, kik lehettek még azok az ismert nők, akiket levarrt ez a mázlista?

Figyelt kérdés
Ramin kívül egyről konkrétan tudok,de vajon kik lehetnek a többiek?:) [link]
2019. nov. 8. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majoros Hajnalka
2019. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem szerettél volna közéjük tartozni? :-))
2019. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló,nem,ugyanis én is pasi vagyok.Ramónát és Varga Izát viszont én is szívesen levarrtam volna.:)
2019. nov. 8. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem néztem meg a inket,de Ramónáról tudok,meg friss Andiról aki már nem annyira mai darab. Ramit megcsináltam volna én is,de ki nem?
2019. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fresh Andi, Debreczeni Zita
2019. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy a celebek hogy kefélnek egymás közt fűvel-fával? Ettől még a saját nemi életünk nem lesz sem jobb, sem rosszabb. Inkább az érdekel, hogy a kiszemeltemnek mennyire jövök be, mit tudok tenni az meghódítására.
2019. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, de komolyan? Remélem sikerült "levarnia" mindenkit akit akart, én is ezt tenném. Kedves egészségükre, remélem élvezték mind.
2019. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ramóna esetében amit írtak az erősen meggondolandó. Az oké hogy rohadt jó nő meg aranyos és jól tud dugni, de ha pér év után otthagy az tényleg olyan lehet amitől kikészül az ember...
2019. nov. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!