Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond hogy még 21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond hogy még 21 évesen sem találtam olyan lányt akivel kapcsolatom lehetne?

Figyelt kérdés

Már évek óta nagyon hiányzik egy lány az életemből, persze nem csak a szex miatt, de nyilván az is hiányzik. Még szűz vagyok.

Nem vagyok kövér, sem ronda, kedves vagyok a lányokkal, és tisztelem őket, szóval nem értem mi a gond.


2019. nov. 15. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudsz jol kezdeményezni!
2019. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

" kedves vagyok a lányokkal, és tisztelem őket "


Itt a gond.

2019. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kerestél egyáltalán?

Az utolsó válasza meg hülyeség, van amelyik lánynak bejön a kedvesség meg a tisztelet, az más kérdés hogyha sok kalandot akarsz akkor valóban nem nyerő.

2019. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xKakashix ***** válasza:
talán túlságosan is barátian közeledsz hozzájuk, ezért nem úgy tekintenek rád mint potenciális partner, hanem csak inkább mint barát... abból amit leírtál, hogy kedves vagy velük stb.. arra gondolok, hogy biztos van pár nő barátod, de ők valószínűleg csak barátként tekintenek rád... gondolkodj el ezen
2019. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen csajok felé nyitottál eddig? lehet hogy a "kategória"nem volt megfelelő. kell neked egy csúnyácska visszafogottabb lány aki feltesz a párkapcsolati térképre. ha már más is látja ,tudja hogy játékos vagy,neked is több lehetőséged lesz.
2019. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mickbro ***** válasza:

Ez teljesen hétköznapi, és normális.

Még tanulnod kell.

A nők nem azokra a pasikra buknak, akik tisztelik őket, meg kedvesek.

A csajok a magabiztos dumaládákra buknak.

2019. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!