Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szobát vett ki meg bort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szobát vett ki meg bort rendelt. Sok ez első randira?

Figyelt kérdés

Petting volt, több nem. Csalódottnak tűnt, de elfogadta.

Csak szexet akar tőlem?



2019. nov. 13. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha már ennyit ráköltött... ráadásul első randira... tuti nem hívnék így lányt, csak ha pina kell
2019. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit ráfázott a pasi.
2019. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted? Nem legyél már naív. Kinézte belőled hogy hanyatt dobod magad.
2019. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Mi mást tehetett volna? elfogadta nyilván, de nem vesz ki egy pasi egy szobát, csak egy pettingért.

Ne csodálkozz ha utána nem fog téged keresni.

L

2019. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 13. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit drága voltál így neki ha belegondolsz...

Ez a szituáció mindkettőtök jellemét tükrözheti amiből mindkét fél levonhatja a tanulságot... :)

2019. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
A költség érdekel a fenét, én 1x jártam így lánnyal, hogy első tali, szoba, és még egy nyalást sem akart, mert szűz volt. Hát nem hívtam második talira, pedig többet akartam tőle szexnél. Azóta is szingli és szűz, néha írogatott utalva arra hogy nyitott lenne a folytatásra, de valaki más már beelőzte. Amelyik lány stratégiázik, meg húzodozik, az megérdemli a pofára esést.
2019. nov. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
első randin nem is lehet elvárni hogy legyen szex,itt volt legalább petting. az egójának biztos nem tett jót amit kapott azért amire fizetett,de majd ebből tanul és nem lesz ennyire beképzelt. persze nem tudom mik voltak előtte az alapok,de nem lehet elvárással lenni egy első randin. szóval,ha nem hív többet te nyertél vele
2019. nov. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miket nem akarnak a mai nők! Azt gondolják, kivesznek egy szobát, vesznek 7 liter villányit, és rögtön elborul az agyam és kefélni fogok. Csak ne olyan hevesen! Előbb a bor, aztán meglátjuk, mi lesz!
2019. nov. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!