Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen alsóneműt első randira?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alsóneműt első randira?

Figyelt kérdés

Első randink lesz egy sráccal (20-as éveinkben járunk), nem hiszem, hogy egyből szexre kerülne a sor, de ha mégis, akkor azért valami alkalomhoz illő bugyit szeretnék viselni.


Kiválasztottam néhányat, a srác ízlését nem ismerem, szerintetek melyik az, amelyikkel nem lőhetek nagyon mellé? Vékonyabb testalkatom van, nem lapos a hátsóm.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2019. aug. 26. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
A 3-as az szexi lenne szerintem. F 24
2019. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A piros vagy a fekete? Valószínű egy piros minidress lesz rajtam.
2019. aug. 26. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyikkel se losz nagyon melle mivel ha tenyleg szexre kerul a sor valoszinuleg ugyis hamar leveszi rolad:D

Amiket linkeltel nekem mind tetszik, kiveve ami ilyen nagyon csipkes hatul(3)l, szerintem az tul sok. De a 4es pl tok jo ha van feneked hozza ill a tangakkal se nyulsz melle.

Viszont szerintem a melltarto is lenyeges ilyenkor, velemenyem szerint szexibb ha az also es a felso illik egymashoz ha nem is ugyanaz a kollekcio de szinben legalabb. Szoval a sarga melltartodhoz ne vegyel fel rozsaszin bugyit:D

2019. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos túl kicsit ahhoz a mellem, hogy érdemes legyen melltartót viselnem, több benne az anyag, mint maga a mell :(
2019. aug. 26. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első rózaszínben szép.
2019. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3

1 fekete

5


Mit nem adnék egy ilyen lányért 😉

2019. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem is tudok különbséget tenni köztük igazából, mind tetszik. Szerintem írd fel őket kártyákra, keverd össze aztán találomra húzzál egyet, és legyen az.
2019. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én lányként válaszolok de nekem a négyes tetszik. Számomra azok a nagyon vékony tangák közönségesek picit főleg első randira. Persze nem tudom milyen benyomást akarsz kelteni na meg ahogy látom a többségnek mind tetszik :)


De én magamból kiindulva a négyeset venném fel (valóban akkor ha kerek popsid van), mert bár kevesebbet mutat mint a többi, mégis szexibb nekem a csipke miatt. Van hasonló fazonú bugyim és ráadásul kényelmes is, barátomnak pedig sokkal inkább tetszik mint a tangáim :)


[link]

[link]


Illetve van egy hasonlóm mint ez:

[link]


Különleges alkalmakra imádom :)

2019. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik nagyon szexi, a legjobb talán a 4. - de ezekből nem tudsz rosszul választani.
2019. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, az egyeset választottam feketében.
2019. aug. 27. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!