Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felszínes az az ember, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes az az ember, aki csak azzal hajlandó ismerkedni? Lent olvasd.

Figyelt kérdés

Felszínesnek tartjátok azt, aki csak azzal hajlandó ismerkedni, akinek olyan testalkata van, ami számára a zsáner?

A kérdés elméleti. 😊


2019. nov. 13. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
felszínes, de ha valaki ismerkedik ,akkor több is kiderül róla
2019. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem igen.
2019. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam felszinesnek. De sose ismerkednek kover vagy tul vékony pasival.
2019. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tartanám annak,hiszen sok embernek van egyfajta zsánere,haj,testalkat,vagy más külső jegy alapján való választás. felszínes sokkal inkább az érzelmek,döntések,vélemények alapján tud lenni az ember szerintem. ez csak"ízlés"
2019. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember úgy mond véleményt valakiről, hogy nem ismeri, és csak a külső alapján itéli meg, akkor az felszinesség! Pl ga egy férfinak hosszú haja van,az attól még lehet nagyon rendes ember.

Én ezt nem keverném össze az ismerkedéssel! Ha pl egy szórakozóhelyen van két nő, egyik több szempontból is bejön, a másik meg kicsit sem, akkor egyértelmű, hogy melyikhez fogok odamenni. Minek menjek a másikhoz, ha arra nem indulok be? 🙂

2019. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudok olyannal szexelni, aki egy kicsit sem fog meg valamilyen szinten.
2019. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármit szeretnék egy csajtól, ahhoz azért kell egy minimális külső vonzalom. Nálam ez a külső "elvárás" az alapvető ápoltságban és egy viszonylag normál testsúlyban kimerül. Az is inkább, hogy hogyan oszlik el a magassághoz viszonyítva.

Ezen kívül én inkább személyiség párti vagyok. (Tudom, messziről jött ember...)


Kövezzetek meg érte, de én nem tartom annak.

Szerintem az embernek legyen egy ideálja. De ha Kiszel Tünde vagy, ne akarj Brad Pittet magad mellé 🤷🏻‍♂️

Illetve legyen egy bizonyos kompromisszum is. Tehát ha pl ott a nagy ő minden 120% perfekt, csak hát a szeme nem hupilila, azért ne dobjuk ki. Ezt a fajta hozzáállást inkább tartanám felszínesnek.

2019. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól miért lenne vki felszínes, mert azzal akar szexelni akik bejönnek neki?

Én sem tartom magam felszínesnek azért, mert nekem csak a nálam magasabb férfiak jönnek be, akiknek enyhén kidolgozott testük van.

L

2019. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Felszínes? Talán. Realista? Biztos.

Lehet persze másképp. Az esélyes kifejlet: sírás, féltékenykedés, tanácskérés, lelkizés, guglizás ezerrel, hogy "nem kíván a párom", "nem talál elég vonzónak", "másokat bezzeg megnéz", stb. stb. A párkapcsolatban alapvető oszlop az erős szexuális vonzalom.

2019. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!