Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első orálnál mivel tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első orálnál mivel tudom levenni a lábáról a pasit?

Figyelt kérdés

Mit csináljak hogy felejthetetlen élmény legyen számára?

Lány vagyok!

Az értelmes válaszokat köszönöm.



2019. nov. 10. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Vesd be a lábad is..
2019. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Orálnál?🤨
2019. nov. 10. 12:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szádba mehet el, az tuti élmény lesz számára 😊
2019. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Igen, lefekszik az ágyra, te melléfekszel, vagy ülsz és úgy orálozol, hogy a lábaid a szájához tartod, ha tetszenek neki a lábak akkor nagyon be fog jönni neki és leveszed a lábáról.
2019. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi 😀 bár ettől azért többet szeretnék.
2019. nov. 10. 12:03
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Engedd élvezzen a szádba és nyeld le neki
2019. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ennyi elég lenne?🤔
2019. nov. 10. 12:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Érzékien csináld. Ne rohanj vele. Játsz a farkával, mintha egy finom nyalóka lenne, hogy érezze te is élvezed csinálni. Inkább ne vedd be annyira mélyre, ha vastag neki, de semmiképpen se fogazz! És a vegén hagyd hogy a szádba élvezzen, nyeld le és utána nyald körbe a szád miközben a szemébe nézel.
2019. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lassan és finoman csináld neki, először csak a végét, majd szép lassan a tövétől a végéig nyalogasd és lassan vedd a szádba. Közben, ha gondolod használd a kezed is. Simogasd a golyóit és miközben a vége a szádba van szorítsd egy picit a tövénél a farkát és mozgasd a kezed. A végén pedig engedd meg, hogy a szádba vagy az arcodra menjen el. Engem egy ilyen levenne a lábamról.
2019. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a lábast ne csináld!

Csináld a fent leírtak szerint, és húzd el jó sokáig, erre megoldásokat találsz a neten, aztán lövess egy jó nagyot, nyelve. Közben izgasd a fenekét is, de be ne nyúlj! :)

2019. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!