Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap naturista szaunában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap naturista szaunában voltunk a barátnőmmel. Ő kiakadt azon, hogy nem mindig takartam le magamat, és más lányok láttak, meg én is megnéztem őket. Ez normális?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kedző párként próbáltuk a textilmentes szaunát és mindkettönknek tetszett is..
2019. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csaj is meztelen volt, akkor nem tudom hogy miért vergődik?!

Ha fürdőruhában volt, akkor meg még suttyó is ráadásul, mert egy naturista szaunában kifejezetten bugrisság fürdőruhában bemenni; remélem gyorsan kivágták onnan!

2019. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A naturista szaunát meztelenül kell használni! Aki ezt nem tudja felfogni az menjen textil és szaunában és lélegezze be a más fürdőruhájából kipárolgó klóros vîzból származó gázokat, gőzöket. Azt nem értem meztelen szaunában valaki miért akad ki a meztelenségen?
2020. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A meztelen finn-szauna az ősi, igazi és valóban egészséges szauna!

A szexhez semmi köze, viszont megélhető a meztelenség varázsa.

A zuhanyozáshoz, majd a merülő-medencébe tök meztelenül megy mindenki, és ez teljesen természetes! Mint ahogy az is, hogy én még soha az életben nem láttam álló farokkal kijönni senkit a merülőből:)

Az is természetes, hogy megnézi az ember a szauna társait, de ugyanezt teszi utcai ruhában, fürdőruhában - akkor mi a baj ha meztelenül is?

Szerintem "okosítsd fel" a barinődet, mert igen rá fér.

2020. jún. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem normális, ha valaki azt lesi, ki kit néz meg.
2023. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!