Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap naturista szaunában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap naturista szaunában voltunk a barátnőmmel. Ő kiakadt azon, hogy nem mindig takartam le magamat, és más lányok láttak, meg én is megnéztem őket. Ez normális?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem, nem normális idegen emberek előtt meztelenül lenni.
2019. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Az. Barátnőd prűd, jobb lenne szakítanál vele és egy szabadabb gondolkodású lánnyal jönnél össze. Hosszútávon, csak veszekedések lennének barátnőd miatt, mert korlátolt gondolkodású.
2019. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
A barátnőd tudhatta volna, hogy ez ezzel jár. Máskor inkább menjetek sima szaunába.
2019. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy naturista szaunában teljesen normális. Akit zavar ne menjen ilyen helyre.
2019. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudta hogy hova viszed vagy mi?:D nem ertemmiertlepodott meg ha tudta milyen helyre mentek. Veszelyes az ilyen’kamu nyitott’ nő.. azt mondja benne van mindenben majd hiszti es sertodes a vege. A helyedben a jovoben fenntartasokkal kezelnem amiket mond..
2019. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is voltunk már a párommal textilmentes szaunában. Elmondták az elején a szabályokat és ennek megfelelően viselkedtünk mi is. A szaunában többnyire takartuk magunkat a kapott törölközővel de pl. zuhanyozni, vagy a merülő medencébe meztelenül mentünk be mint az összes többi vendég. Ez teljesen normális szerintünk -a mi értékrendünk szerint... Aki a meztelenséggel nem tud azonosulni, az menjen textiles helyre.
2019. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem teljesen értem, mit kérdezel.

A szauna csak nálunk szokott fürdőruhás lenni, én tizenévek óta járok síeléskor osztrák és német szaunákba, és sose láttam textilt, mindenki meztelen. Északibb országokban ez még inkább így van. Ha tehát az a kérdés, hogy ez normális-e, akkor igen, ez a normális.

Ugyanakkor a szaunázásnak van egy kultúrája, ami nem engedi meg, hogy a szexualitás jelen legyen, Érdekes módon, ha van is valakinek ilyen gondolata (személy szerint azt hiszem, hogy igenis, van), a gátlások nem engedik, hogy ezek manifesztálódjanak, és még sosem tapasztaltam, de még csak nem is hallottam róla, hogy valakinek erekciója lett volna a szaunában. Tehát az is normális, hogy megnézzük a lányokat, vagy azok minket.

A barátnőd kiakadt ezen... Ez furcsa, és szerintem nem is normális. De azt hiszem, ez csak túlzott féltékenység, hogy ne mondjam hiszti volt. Nem kell túlreagálni. Elmúlik, amikor rájön, hogy a viszonyod hozzá nem változott.

2019. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Na ilyen kultúrából se kérnék, amit az utolsó leírt
2019. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A natúrizmud lényege a meztelenség... Ellenben barátnő jelenlétében illik diszkréten bámulni. Legközelebb menjetek múzeumba és nem lesz gond. :D
2019. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő fürdőruhában volt?
2019. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!