Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalommal keményen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal keményen?

Figyelt kérdés

Mit gondolnátok... Első alkalommal lehetne jó keményen is szexelni? Gondolom elsőre fájna a behatolás, de utána...? Igen, szűz is vagyok:D

18/L



2019. nov. 7. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt ott fogod érezni. Nekem nem fájt az első alkalom de így se mertünk durvulni.
2019. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Első alkalommal semmiképpen! Nem csak a behatolás fájna, végig szenvedés az egészet. Hosszú időre elvenné a kedvedet a szextől.
2019. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat/tapasztalatokat:)
2019. nov. 7. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem ajánlom, de mivel Te vagy a nő - irányítsd a fiút ebben ez értelemben.

Ffi.

2019. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd meglátod, mit bírsz.
2019. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Kezdésnek óvatosan, és ha látom hogy élvezi akkor lehet vadabban is. Van tapasztalatom szűz lányokkal.
2019. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem fáj és élvezed, akkor miért ne? Lovaglóba csináljátok, és ha élvezed akkor gyorsíts.
2019. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal türelmesnek kell lenni és el kell lazulni. Lassan szabad kezdeni és amíg fáj addig nem lehet vadulni. A lány ha megijed akkor befeszül és fájni fog neki. Fel kell oldani ami nem egyszerű. Ismertem olyan 18 éves lányt aki keményen szerette csak. De a kemény szexhez nem muszáj feltétlen gyorsan döngetni. Ha lefogom a kezed, vagy lassan de erőteljesen lökök és tövig nyomom ahogy szeretem, vagy befogom a szádat, kicsit húzom a hajad, finoman harapok, óvatosan karmolom a hátad, vagy csak átkarollak szorosan az mind lehet kemény szex eszköze amit élvezni fogsz. :)

32F

2019. nov. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: én már ettől a leírástól felizgultam.
2019. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 Csaj vagy? :)
2019. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!