Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet felpezsdíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felpezsdíteni a szexuális életet?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk házasok, már mindent kipróbáltunk, és már rohadtul unom az egészet. Mindig ugyanúgy kezdődik, csók, vetkőzés, simogatás, egyszerűen fárasztó. Próbáltunk új helyszínt, szerepjátékot, pózt de valahogy semmi nem hoz lázba. Vannak szexi ruháim, ami őt izgatja, engem nem, inkább azzal is csak a gond van mert egy örökké valóság mire felveszem, aztán vehetem is le.

Nincs már ötletem, hogyan lehetne feldobni a szexet, ha nem így ahogy fent leírtam. Az elejével van a legnagyobb gond, alig tudom rávenni magam hogy elkezdjük. a

A csók, simogatás már egyáltalán nem hoz lázba, általában akkor izgulok fel amikor már élesben megy az akció... Adjatok valami tanácsot kérlek :(


2019. nov. 7. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Bdsm bejönne?
2019. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem :(
2019. nov. 7. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Mi már nagyon rég hármasozunk, párcserézünk nálunk nagyon feldobta a szexuális életünket
2019. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hol találtatok hozzá partnert? Egyébként régen én is felhoztam ezt az ötletet, de nálunk a férjem az aki ezt ellenzi.
2019. nov. 7. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy stampedli szesz, pohár borocska, szexfilm megtekintése - talán felizgat.
2019. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok egy rövid szünetet. Milyen gyakran szexeltek?
2019. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg menjetek el swinger klubba. Biztosan lenne olyan ami lázba hoz. Ismét kezdjetek randizni. Sőtt egyszer olvastam egy olyan szerepjátékrol,hogy a házaspár eljátszotta,hogy nem ismerik egymást és a csávó felszedte a csajt egy bárban és hazavitte egy pásztor órára. Mindkettő benne volt a szerepben. A csaj izgult nehogy a férje meglássa a srác meg a "feleségem jógázik, biztos nem ér haza" szöveget nyomta. Bár ez már nagyon a megcsalás küszöbe. Hogyha nagyon rossz a helyzet esetleg szexterapeutához is elmehettek ő azért biztosan többet tud erről.

Sok boldogságot!

2019. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Ilyet már játszottunk :)


Heti 3-szor

2019. nov. 8. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!