Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Trófeának tartanád, ha te...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trófeának tartanád, ha te vennéd el egy idősebb lány szüzességét?

Figyelt kérdés
27/L
2019. nov. 7. 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha olyan lenne hogy komoly kapcsolatot szeretne akkor el is venném!
2019. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
#10 Ugye, tudod, hogy egyszer te is voltál szűz és “tehetségtelen”?
2019. nov. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#12:

Igen, pont ezért nem kéne!

Még egy 17 év körülinél meggondolnám magam, de 27 évesnél valami ultra gáz lehet.

2019. nov. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13-as,

Megnyugtatlak, te se vagy éppen a szűz lányok álma ilyen gondolkodással, úgyhogy nem kell félned, hogy egy idősebb lánynak kellenél így:)

2019. nov. 18. 11:13
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Tudod kérdező megsértődhetsz rajta, de teljesen felesleges!

Van egy normális, egy a közösség által elfogadott morál, viselkedés.

Ha bárki "kileng" ezen a mércén ott elég nagy a baj ha beismeri ha nem.

Egy egészséges embernek vannak "felnőtt, szexuális igényei", ráadásul tizen - huszon éves korban a hormonok sokkal erősebben dübörögnek...

Lehet önhibádon kívül nem sikerült még elvesztened, mert kómában vagy olyan helyzetben voltál (az sem normális azért), de ha nem akkor igen nagy baj van.

Vagy önértékelési problémáid, vagy innen a távolból nem tudom, de nem rám hanem egy orvosra tartozik.

És még egyszer írom, nem személyeskedés, nem bántásból írtam, hanem ezek tények.

Pont olyanok, hogy ha iszom berugok, ha pedig megkívánom a szexet, szexelek mert felnőtt vagyok, és mert eldöntöttem, úgy akartam.

2019. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem, mert a kérdésem elméleti volt. Több, mint másfél éve párkapcsolatban élek, 21 éves korom óta élek szexuális életet.

De köszönöm a rapid elemzést, ettől a véleményem még nem változott rólad.

2019. nov. 18. 12:23
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez erősen függ attól hogy milyen körülmények között történik a dolgok.

Pl egy bulin megismerkedünk és még aznap este feljössz hozzám akkor az bizony "trófea"

De ha találkozás-randi-randi-randi stb után veszem el a szüzességed akkor az valószínűleg szerelem vagy egy ahhoz vezető dolog lenne.

2019. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!