Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves szűz lány vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves szűz lány vagyok, sajnos túl válogatós vagyok az idősebb pasik jönnek be, de ha örökre idősebbre várok szerintem szűz is maradok. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen idősek jönnek be?
2019. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
30+/40+
2019. okt. 7. 13:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség nem betegség, amitől meg kell szabadulni minél hamarabb... Csak azért ne feküdj valakivel, akit nem akarsz igazán, hogy utána azt mondhasd magadról, hogy nem vagy szűz.

Ha ismerkedsz valakivel, akkor nincs a homlokodra írva, hogy szűz, ha meg komolyan akar tőled valamit, akkor ez nem fogja visszarettenteni. Se most 19 évesen, se majd esetleg 22 vagy 25 évesen... És ez fordítva is fent áll, tök mindegy hány éves a pasi, ha Téged akar, akkor nem ez lesz neki az akadály.

2019. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mennyire idősebb az idősebb?
2019. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem, ha egy csinos 19 éves lány vagy akkor nem maradsz sokáig szűz ha az idősebb pasik jönnek be. A fiatal lányok minden korosztálynak tetszenek.
2019. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Válaszolnék néhány privátra XDDDD
2019. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Újabb " 19 éves szűz lány" kamukérdés- :D
2019. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Kb. 5 perc alatt találsz jelölteket. Legtöbben a fiatalabb lányokat szeretjük. Ha lelkileg elég érett vagy, komoly kapcsolat is beleférhet.
2019. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

50 es pasi vagyok, leveszem rólad a szüzesség átkát.

Írj és megbeszéljük a szertartást

2019. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom most elég sok választ kaphattál, de énis az idősebbeket kedvelem, hidd el ha nyitott vagy rá akkor rögtön lesz is jelentkező (persze nem arra gondolok hogy itt)

Például én imádok mások szemébe nézni, mégha épp nem feltétlenül engem néztek, aztán ha az illető lépett, akkor tudva hogy tetszek megtudtam ismerni ha akartam, illetve volt hogy komolyabb is lett belőle.

Most pl szegeden a temesvári/népkert sornál szemeztem egy hasonló korú férfivel, épp kanyarodott volna ki, aztán valahogy mégis rámnézett picit hosszabban, nem feltétlen arra, hogy épp tudna-e menni a hídra vagy sem. Ha nem lett volna nekem sem (és gondolom neki sem) dolga akkor pl vele is szívesen ismerkednék. (Amúgy pesti vagyok, bulikban, -ötkert, yellow, story de kb bárhol szerintem- boltokban, utcán hamar találhatsz magadnak az igényeidnek megfelelő partnert)

Annyi a lényeg, hogy ahhoz menj aki tényleg tetszik, vele nagyon jó első alkalmad lesz. Énis így vesztettem el, igaz picit korábban de valószínűleg csak amiatt mert amúgy is nyitott voltam a dolgokra és őszintén kitudtam jelenteni. Türelem, legyél nyitott, ne félj válogatni, lesz elég sok jó pasid!!

2019. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!