Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha a haverotoknak van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a haverotoknak van egy nagyon jó csaj testvére, akkor ti szoktatok rá gondolni masztizás közben?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy nagyon jó haverom (vagyis most is van, csak mi elköltöztünk és ritkán találkozunk) akinek van huga, nem tipikus jó nő, de nekem bejön. Sokat jártunk együtt bulizni, kirándulni, rendszeresen masztiztam rá.

Egyik nyáron együtt lementünk a Balatonra 3-an és ott láttam fürdőruhában meg fehérneműben, mondtam a haveromnak h bocs de nagyon felállt tesódra és megyek kiverni. Erre nagy meglepetésemre azt mondta h volt már h ő is kiverte rá. Úgyh elvonultunk és együtt kivertük. Arról fantáziáltunk, h milyen jó lenne ha ezt látná, végig nézné. Párszor megcsináltuk, aztán ennyi.

2019. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!