Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha a haverotoknak van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a haverotoknak van egy nagyon jó csaj testvére, akkor ti szoktatok rá gondolni masztizás közben?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, minden találkozás után legalább 1-2 alkalommal.
2019. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor megdugtam (már nem vagyok fijúú, de régen így ment nem csak fantázia szinten ment a dolog :D)
2019. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mondjuk, hogy nem lehet igazából lefeküdni vele, mert nem szingli a lány.
2019. nov. 6. 20:34
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem számított, hogy szingli vagy sem, ha a bátyus szólt neki, hogy dugni akarok, jött. És amúgy örömmel jött, cuki kis dög volt. 😊
2019. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nálam működött a dolog, mert jóképű srác vagyok, de régebben még jobb voltam fiatalon :D És, ha megláttak egy-egy havernak a lány tesói egyből az volt, hogy érdeklődtek utánam azonnal, zaklattak sokat telefonon stb. ezt a részét nem szerettem és természetesen nem is minden haver testvérét dugtam meg, mert az kamu lenne meg nagy túlzás, de 5 haveromét igen, ebből már csak egy ember a haverom, aki barát nem is haver, mert a többi kiderült, hogy csak haver volt... 40F nem mai sztorik ezek a tesó dugások nahh :D
2019. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor elmagyarázom a helyzetet, mi nem tizenévesek vagyunk már (akkor persze így működik:)), hanem idősebbek (harmincon túl)És a tesomnak van 3 nagyon jó barátja, akikkel nekem is nagyon jó a kapcsolatom, szinte testvéri. Szóval nem szimpla haverok. Kiváncsi lettem volna arra, hogy ők vajon hogy tekintenek rám, hogy eszükbe jutok-e néha úgy is mint nő:))))
2019. nov. 6. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Hu, akkor te vagy az a jó nő a kérdésben? :D Hát én inkább megszexelnélek, de ha nem lehet, akkor se csapnám ki ábrándozás terén rád, mert nekem ez nem ment soha. Szóval én nem csapnám ki rád, hanem az előbbi opciót próbálnám :D 40F
2019. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
De, akkor ezekszerint téged izgatna a tudat, hogy kicsapják rád?
2019. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy h nem vagyok rossz :-))


Ez érdekes amúgy, amit írsz, hogy a “bátyus szólt neki...”, mert szerintem az én tesóm kibelezné őket, hogyha rájönne, hogy akarnak tőlem valamit. :-D nem is közelítettek úgy soha, csak érdekelt hogy vajon mi járhat a fejükben.


De ezt valószínű hogy nem fogom megtudni soha:))

2019. nov. 6. 21:01
 10/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva igen, izgatna :)))
2019. nov. 6. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!