Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi sorstársaimtól kérdezem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi sorstársaimtól kérdezem. Volt már veled olyan, hogy mindig is egy idősebb nőről álmodtál, de amikor alkalom nyílt rá, az ágyban jöttél rá, hogy nem is annyira vonz a dolog, mint gondoltad?

Figyelt kérdés

50 körüli nőkre gondolok, akinek a teste már nem olyan, mint egy 30-40 évesé.

Vagy ha megvan a lelki vonzalom, akkor ez nem számít,

feláll a cerka?


2019. nov. 6. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt 1,5 évig egy 53 éves barátnőm! Felöltözve nagyon jól nézett ki, felpócolva a mellei, nagyon jó popsija is volt szűk ruhában, de ruha nélkül nagyon látszott a kor, meg az, hogy sokat fogyott. De nem ez miatt mentünk szét!
2019. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam idősebb nővel, s nem "jövök rá" az ágyban, hogy mégsem kell, nem a bársonyos bőr számít az ágyban, hanem az összkép az amit adsz és kapsz a partneredtől.
2019. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont emiatt van problémám a fiatalabb srácokkal.

A gondolat izgatna, de bennem van a félelem, hogy vajon tudja-e, miben más egy ilyen korú test, mint egy 20 éves? Vagy csak izgatja az, hogy egy tapasztaltabb nővel legyen?

2019. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb nő vagyok és volt fiatal pasim. Persze, bennünk van az amiről írsz kérdező, nem hiszem,hogy van nő aki ne tartana ettől.

Semmi bajom nincs egyébként magammal, kivéve az,hogy a cicim már nem olyan feszes mint huszonévesen. De hozzáteszem: azt mondta a /huszonéves/ pasim,hogy eszembe ne jusson a plasztika mert onnantól felejtsem el. Neki így vagyok jó ahogy vagyok.És nem volt feláll/nemáll kérdés :)

Ami fontos: erről beszélni kell, még ha kellemetlen is. Én pl rögtön az elején elmondtam,hogy nem vagyok 20 éves, és bármennyire jól tartom magam, az a koromhoz képest állapotot jelenti,nem egy fiatal lányhoz való viszonyítást.


Ilyen helyzetre azért számítani kell mielőtt vki csak kíváncsiságból vágyik ilyen kapcsolatra.

2019. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!