Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neked milyen a tökéletes szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked milyen a tökéletes szex?

Figyelt kérdés

Mennyire szereted ha beszélnek hozzád, elejétől a végéig milyen pózokban, milyen adottságú partnerrel.. Ezek érdekelnek leginkább

19L


2019. nov. 3. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a pózokat szeretem, ahol szemben vagyunk egymással. Nagyon cicimániás vagyok, ezért fontos, hogy a lány élvezze, hogy a mellét fogdosom, szopogatom állandóan.

Ne legyen egy fadarab, aki csak hagyja magát, hanem érezzem, hogy ő is élvezkedik az én testemen.

Nem szeretem a gyors meneteket, szóval neki is legyen igénye, hosszú 1-2 órás szenvedélyes szeretkezésekre.

Nagyon fontos, hogy ápolt legyen és törődjön az egészségével, ahogy én is.

2019. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vad, mocskos, csunyan beszelos, en dominalok.
2019. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a pózokat szeretem, amikor látom a partnerem arcát, látom, hogy élvezi, mert az engem is felizgat. Szeretek elveszni a karjaiban.

Legyen jó erős keze, markolja a popsimat, cicimet. Tudjon irányítani, de hagyja, hogy néha én is irányítsak.

Legyen szenvedélyes, gyengéd, beszéljen hozzám, becézgessen, de egy kicsit illethet csúnyább jelzőkkel is, ha nagyon bevadultunk.

21/N

2019. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem, ha kedvesen beszélünk egymáshoz, de ez csak olyannal működik akivel van érzelem is. Szexuális dolgokat tekintve beteges dolgokat szeretek, pózban a lovagolós és az ölben levő a kedvencem.

26F

2019. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Szuperek vagytok!

En viszont nem beszelgetni, társat keresni jöttem, a privátokra nem fogok válaszolni

2019. nov. 3. 14:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem beszélgetni, es Nem társat keresni jöttem
2019. nov. 3. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Szűz vagyok, de van elképzelésem. Ez lenne "A TÖKÉLETES" szex, persze 99% a valószínűsége hogy ez nem fog minden reszletében egyezni a valósággal.

Partner adottságai: 190 magas, nagyon vékony, picit izmos, helyes srác, közepes vagy annál nem sokkal nagyobb farokkal. Orál közben menjen el hamar, de szexnél tudja magát kontrollálni.

Elejétől a végéig: hosszas előjáték, amit én kezdek. Imádok orálozni és feneket nyalni, és az lenne az ideális ha a partnerem is nagyon élvezné mikor csinálom neki. Olyannyira hogy hamar vége is lenne... Termeszetesen az élvezetét hangban is nyilvánítsa meg, azt szeretem ha egy pasi nálam is hangosabb. És persze lenyelném neki, külön felizgat *.*

Ezután a srác kényeztesse végig a testem minden porcikáját, juttasson orgazmus közeli állapotba úgy, hogy a puncimhoz még hozzá sem ért. Utána kis orál (de nem élvezésig), majd csók közben hatoljon be egy ujjával. Innen már ne csókoljon, nézze és hallgassa ahogy élvezkedem. Eközben nézzen rám azzal a megmagyarázhatatlan tekintettel, amivel egyszerre üzeni hogy szeretlek, vágyom rád, te vagy a leggyönyörűbb a világon, és hogy nagyon kívánlak, megőrülök érted. És ez legyen is így, imádjon engem tokától bokáig, és ezt végig lássam rajta...

Kicsit elkanyarodtam a témától, szóval miután egy ujjal ujjazott, próbálja meg a kettőt. Valószínűleg feszítene, de mivel ügyes lenne a partnerem ezért hamar élvezni kezdeném a dolgot. Addig csinálná ezt, míg nem szólnék hogy szeretném a szexet...

Csók közben elkezdene a makkjával simogatni. A vegén szinte már könyörögnék hogy tegye be. Ez missziben történne. Az elején kicsit fájna, de látnám rajta hogy élvezi a forró szűk puncimat, és hamar túlesnék a kezdeti nehézségeken. Nem kellene sok, 5-10 perc, és elmennék hüvelyileg... miközben élvezesnél lüktetek, ő is elmenne velem...

Ezután egy második menet, ahol már csiklóizgatással, de szintén orgazmusom lenne. Majd kis pihi, levezető csókolózás, és közös zuhany, valami kaja, és együttalvás.

Hogy miket mondana közben? Amiből a fent említett erzések kijönnének. Pl gyönxörű vagyok, szűk vagyok stb... de igazából elég ha nyög,*.*

19L

2019. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó... ne nézz mar ennyire hülyének minket h szűz vagy, teljesen lényegtelen h mit mondasz ez után hülye, aki elhiszi 🤣
2019. nov. 3. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:
#11 miért, mi rosszat mondtam?:D
2019. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha csend van, ha nem beszélünk, ha nem feltétlenül tervezett. Ha lassan haladunk a nyakra puszitól a csókig majd szép lassan lekerül a ruha, lejjebb vándorol a kéz. Szeretem ha a pasi kezdi orállal és utána lassan feljön megcsókol miközben a kemény farkát a puncimhoz dörzsöli és lassan beteszi. Először lassan majd gyorsabban de végig teljesen együtt mozgunk. Szeretem a konszolidált, halk nyögést, zilálást. Először misszionáriusban de utána azt szeretem ha kutyában megy majd később hason vagyok és hátulról hatol be a pasi. Majd úgy megy el bent, hogy a nyakamba hajtja a fejét. A partner legyen barna hajú, barna szemű, borostás, átlagos szerszámmal és legyek belé szerelmes. Szopni is szívesen szopok de az álomszexem így lenne.
2019. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!