Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha nem mentek el szex közben, de ezen kívül minden tökéletes volt?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy túl meleg van ahhozh hogy elmenjek vagy bármi ehhez hasonló. Ilyenkor is nagyon élvezem a szexet, Dés tudom hogy paromnak csalódást okozók azzal ha nem megyek el, így mostanaban már van hogy ragorcsolok és így nem is megy. Hogyan magyarazzam el neki hogy ez egyáltalán nem az ő hibája ?
2019. jún. 17. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Én nagyon könnyen megyek el alapból, szóval zavarna mert akkor biztos valami nagyon nem jó...

De ezt embere válogatja

2019. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Amíg nagy a szerelem, addig “nem az ő hibája”. Ha majd felszáll a rózsaszín köd, akkor az övé lesz.
2019. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Belefér, ha egyébként jó és nincs gond.

Viszont ezt a görcsölés témát el kell engedned. Próbáld meg ugyanolyan lazán, élvezetből, ösztönből és rendben lesztek.

2019. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a rózsaszín köd miatt jó vele a szex. Egyébként már 3 éve szeretjük egymást, szerintem a rózsaszín köd dolog már elmúlt. Ez már több annál
2019. jún. 17. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha magyarazkodnod kell neki, hogy miért nem elveztel ez, az már régen rossz. Sajnos ezzel valóban kiépít benned egy feszültséget már az elején, hogy “jaj mit fogok neki mondani ha most sem sikerül hogy ne bántsam meg”. Tipikus amatőr hiba amit rengeteg férfi elkövet
2019. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából azért érzem hogy magyarázattal tartozom, mert volt egy barátom aki szerint én biológiailag képtelen vagyok az orgazmusra és mindennap elmondta hogy ez mennyire rossz és csak az én hibán hogy nem élvezem a szexet.
2019. jún. 17. 11:34
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Jó nagy barom lehetett.. sztem 2 emberes dolog..
2019. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy barátom akinek a mániája volt, hogy ÉN. MENJEK. EL. Annyira szétresszelt már ezzel, hogy minden alkalommal úgy álltam neki a szexnek, hogy úristen el kell mennem mert ő nagyon szeretné, mert muszáj ha nem akarok csalódást okozni, végül szerintem egyszer sem mentem el vele. Borzasztó volt állandóan nyomás alatt szexelni és tudni, hogy valaki elvár tőled valamit amit nem feltétlen tudsz kontrollálni. Szakítottunk aztán jött a férjem. Ő nem csesztet csak úgy megdug, hogy azt sem tudom hol vagyok. Vele óriásiakat élvezek a mai napig, a könnyem csorog a végen. Borzasztó laza ilyenekben, egyszerűen csak élvezi az egészet és a szex pont az ahol a görcsös akarásnak semmi helye nincs. Egyébként lehet jó a szex tüzijáték nélkül is, főleg az első alkalmak valakivel marhaizgatóak orgazmus nélkül is de hosszútávon szerintem kiüresedik a szex ha a nő sosem élvez el.
2019. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
pasiként nehéz volt felfognom az elején, hogy egy csajnak hogyan lehet élvezetes a szex, ha nincs orgazmus, azóta nekem is volt olyan szex és tény, hogy egy orgazmus hab a tortán, de attól még lehet élvezetes minden perce az együttlétnek.
2019. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2019. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!