Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan elítélendő dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elítélendő dolog még névtelen oldalon is vagy barátnők előtt bevallani, hogy a párom nem vonz testileg?

Figyelt kérdés
Sok nő van együtt nem vonzó férfival. Nem csak testalkat kérdése, de nyilván egy kövér férfi sokkal kisebb szexuális kisugárzással bír már alapból is. Magam is azért vagyok egy számomra szexuálisan nem vonzó férfival, mert rendes és jó embernek gondolom. Pár hasonló helyzetben lévő barátnőm merte ezt csak bevallani. Nem értem, miért olyan gonosz dolog ebben őszintének lenni.
2019. nov. 3. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem elitélendő, de így akkor hogyan éltek egészséges szexualitás életet? Mert így inkább olyan mintha csak legjobb barátok lennétek.
2019. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan nő nincsen, akinek egy kövér, pocakos férfi valóban tetszene, sokszor ízléstelen öltözködéssel. Nem, nem gazdag emberről van szó. Ennek ellenére szexelünk is.
2019. nov. 3. 12:49
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
De azért szoktatok kefélni?
2019. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezt bevallani a legtöbb ember számára önmeghasonlással jár, ami belső diszkomfort-érzetet okoz. Ezért utálnak emiatt az oszintesged miatt.


Sokkal kényelmesebb önbecsapásban élni.

2019. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom kémia kérdése. Sokszor látok az utcán számomra előnytelen külsejű férfit akiknek egész normális barátnőjük van. Nem kell amugy se másnak megfelelni. Ha te szex előtt és alatt hatalmas vágyat érzel arra h szexeljetek akkor neked kémiailag mégia vonzó. Szagok irányítanak főleg. Ha viszont nincsenek meg ezek akkor kb olyan a kapcsolat mint nekem a legjobb fiú barátommal. 10 éve ismerem de semmi vonzalom nincs egyik részről se.
2019. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Egy testesebb ha úgy nézzük "macisabb" férfi is tud vonzó lenni nagyon sok nő szemében. Ami elítélendő, hogy így beszélsz a párodról és becsapod saját magad, "belekényszeríted" magad egy kapcsolatba. Engedd el a párod neki is jobb lesz, tisztességesebb is.
2019. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5-10-15 év múlva ebből lesznek a válások!

Ez az elvagyok és majd lesz valahogy vakvágány, hidd el!

Én is megettem......

2019. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Te milyen testalkatú vagy? Ha volna olyan férfi akinek az alkata vonzó, de valami miatt nem tetszene akkor szexelnél azzal is ha jó az ágyban? Én sokak szerint jóképű vagyok, és az alkatom is jó, de valami miatt mégis nagyon nehezen találok barátnőt. Van erre egy jó sztorim is. Privibe szívesen mesélek.
2019. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem beszélnek róla, még sokan vannak így vele. Ekkor mondják a párjukra, hogy jó ember. Nem kocsmázik, nem iszik, pénzt haza adja. De szeelemnek, vonzódásnak nyoma nincs. Ha ífy nem élnének emverek együtt, még ennyi gyerek sem születne, született volna.
2019. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9:

Pontosan.

Ha a nők az álompasijukra vàrnának, 90%-uknak sosem lenne tartós kapcsolata. A nők túlélésre játszanak, tárgyilagosan, hideg számítás alapján. Ezért kompromisszumot kötnek egy idő után. De azért előtte (közben) becselezik magukat 1-2 alfa ágyába is, akikkel tartós kapcsolatra esélyük sincs.

2019. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!