Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szép, szexi lányok miért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép, szexi lányok miért a nagy péniszt szeretik?

Figyelt kérdés

Olyan fullosak akiknek nagy a melle, jó a segge és formás a combja, melléje még cuki arcuk is van szóba sem állnak az emberrel ha nincs 19 cm-es farka. Nagyon szar ez miatt az élet :(

Nem lehet hogy ilyenben is találjak akinek elég a 13 cm-esem??

F/27



2019. nov. 3. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én sose találkozok ilyen csajokkal, de ha el sem juttok a szexig, akkor honnan tudja, hogy nem vagy neki elég?
2019. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Fura, én nem szoktam látni senkinek a homlokára írva, mekkora a farka.
2019. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Alapvetően számodra az élet azért lehet szar, mert:

1. Végtelenül ostoba vagy és buta is.

2. Közöd nem volt még egy lányhoz sem mert, ha lett volna tudnád, hogy amit írtál marhaság.

3. A felismerés amire egyszer talán majd rájössz, hogy nem a 13 cm az oka ennek, hanem az egyes pont amit írtam.

2019. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a hülye kérdést 😂 Honnan veszel ilyen dolgokat? Mindenki azt szeret amit akar, ettől neked még nem lesz jobb.


Amúgy pedig aki keres, az talál.

2019. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem csak az ilyen nőknek kell nagy farok... hanem az összes ezen csoportosítják ki milyen férfi... minnél nagyobb annál jobb helyen van a képzeletbeli férfiasság listáján.
2019. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez azért van mert ők jól néznek ki és azért úgy érzik hogy megérdemlik a (társadalmi vélekedés szerint) legjobbat.
2019. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Azert, mert mi valogathatunk.
2019. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Tele van a világ depressziós gyerekkel.

Nekem , bár sose mértem kb 14 centis. De sose volt olyan hogy ez kicsi lett volna. Sőt ha valami miatt nem tetszett a csaj, alig tudtam szakítani vele, mind annyira ragaszkodott foggal körömmel.

2019. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 orton ***** válasza:
100%
A fullos lányoknak, annyi opciójuk van hogy inkább a fullos férfiakat választják mind materiálisan, fizikailag, szellemileg. Szerintem ezért nem lehet okolni őket. Evolúció, természetes kiválasztódás.
2019. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A csajok nem a farkad méretét látják először hanem a testalkatodat. Aztán a viselkedésedet. Ha testileg és agyilag rendben vagy utána jöhet szerintem a farokméret. Szóval ez egy harmadlagos de inkább egy sokadrendű kérdés a nőknél főleg ha egzisztenciálisan is ok vagy nekik!
2019. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!