Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy éjszakás tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nincs pasim és kéne a szex, a maszti nem elégít ki de félek az egy éjszakástól. Barátság extrákkal meg nem jó, nincs olyan ismerősöm akivel ez mehetne. Honnan tudjam, hogy az egy éjszakás nem torkollik valami rosszba? Félek, hogy nem is figyelnének rám csak üríteni akarnának.. mit tanácsoltok? Tippek? 18L

2019. nov. 2. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Szia :)

Én még fizetnék is neked cserébe, és figyelnék rá, hogy neked is jó legyen :)

2019. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

az intellektusoddal hódíts...


ja nem, az esélytelen. Dörgöld hozzájuk a pinád, hátha összejön.

2019. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
22%
#2, XDDDD
2019. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem bejon az egyejszakas kaland vagy szexkapcsolat is bar en az idosebb kategoriat szeretem 40+
2019. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: attól függ... ha rosszul választasz és bunkó, önelégült pasit akkor nem lesz kellemes élmény. Ha jól választasz, normális pasit akkor meg bármi lehet belőle. Akár így, akár úgy óvszert azért használj :)
2019. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!