Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arcraelvezes, velemenyek/tapas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arcraelvezes, velemenyek/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Annak ellenere, hogy nem panaszkodom a szex teren meg sosem csinaltam senkivel. Szeretik a lanyok,milyen tapasztalataik vannak vele?


Legutobbi baratnom

Hallani sem akart rola, de azelotti benne lett volna de nem kerult ra sor.


Engem most kezdett el izgatni a dolog ugy igazan.



2019. okt. 31. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

én csak prostiknál csináltam ezt, nyilván akik vállalják nem ellenkeztek

látványra jó dolog, főleg mint pl. nekem akik több anyagot tudnak produkálni de kb semmi több

nőket nem hinném hogy izgatná, még a nem hivatasásot se.

Max. a barátjuk miatt vállalják.

meg macerás ha hajba belemegy

Szájbaélvezés jobb

2019. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő nem szereti és igazából teljesen èrthető, sosem erőltették bármennyire is imádom mikor beterìti az arcát az anyag
2019. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Erőltettem*
2019. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak nyelték :/
2019. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Lanyok valaszaira is kivancsi volnek!:)

2019. okt. 31. 13:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én arcra nem enegdném mert nem tudná ugy kontrollálni hogy ne a hajamra vagy a szemmebe menjen. Szájba sokkal jobb!
2019. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az én barátom szeret az arcomra elmenni, nemtudom miért neki ez jó.

Nekem nem esik nehezemre, le kell mosni utána annyi szóval általában benne vagyok,egyszer ment bele a szemembe ahogy kinyitottam hát.. egy jó fél óráig vörös volt, fájt és lüktetett az egyik szemem de egyébként nincs problémám vele :D

2019. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A párom szereti, én kevésbé. Szerencsére van benne gyakorlata már, úgyhogy nem megy a hajamba de a szememet ha nem sikerül elkerülnie az nagyon kellemetlen. Nem mindig csíp utána de a szemem vérvörös lesz tőle mintha betéptem volna, nagyon kellemetlen. Azt még nem is említettem amikor az orromból kell kitörölgetnem... Fentről nézni biztos marhajó de szerintem kevés nő van aki ezt igazán élvezi.
2019. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Arca mehet, hajra nem.

Nem kerek privit.

2019. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

A magyar nők jó része irtó prűd. Sem ezt, sem az anált, vagy a lenyelést nem szeretik. Ha találsz olyat, akinél ez alapból nem tabu fogni kell.


A páromat nevelgetnem kellett, hogy legyen arcra, vagy nyelje le. De mivel az anált nem engedi, és az előbbiekre megint húzza a száját újabban, ezért már jó párszot megcsaltam.

2019. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!