Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak szólna a kérdés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak szólna a kérdés. Ha együtt élsz a pároddal és ő pl napi 3 szexet kíván, az soknak bizonyul? Mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 21:05
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

Nekem pl teljesen rendben van.

Az én igényeimmel összeegyeztethető.

2019. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen rendbe lenne
2019. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha azt kívánja, hogy napi 3*30 percen át döngessem, akkor abból köszi, de nem kérnék.

Ha a háromból egy döngetős szex, kettő pedig sok előjáték eredménye, akkor azzal nincs gondom.

2019. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ohm nincs gond, annyit en is kivanok naponta, az exem nimfomániás volt meg hajnalban is keltett, az annyira nem tetszett, de nem volt gond, igazabol sok volt ebbol az oral, mert szerettem neki csinalni es probaltam kielegiteni hogy jo elgyen
2019. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tökély. Kevés is. 😁 31F
2019. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Az a helyzet, hogy nem egy tárgy vagyok, amit mondjuk naponta 3x elő lehet venni. Ha csinál hozzá kedvet, akkor mehet, persze...de félő, hogy gyorsan ellaposodna az egész.
2019. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy-egy alkalommal 3 menetet lezavar az ember, akkor az még kivitelezhető, de minden nap 3 menetet az baromság! Meg akkor mi van a többi dologgal, főzés, takarítás, bevásárlás stb a munka után persze ? Arra mikor szánnátok időt? Vagy 3x 5 perc? 😃
2019. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó csajjal, sok szabadidővel nagyon jó lenne, de alapvetően nekem már sok a napi 3.
2019. nov. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó. Napi 3 szex minden nap? Ezt így, hogy lehet eldönteni előre? Nálunk a szex az sok előjáték, gyengéd szex, vad dugás, stb., legalább 1 óra összesen, de nen ritka, hogy hosszabb. Azért egy ilyen menet rendesen kielégít és sok energiát kivesz az emberből. Amúgy meg mindennapi munka mellett, úgy hogy én még amellett tanulok is, nem is lenne idő napi 3x. Vagy, akik ennyit szexelnek, mindenki home officeban nyomja, vagy munkanélküli?

Van, hogy naponta többször is szexelünk, de van, amikor napokig nem. Ez szerintem nem előjegyzés alapján kell, hogy működjön.

2019. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!