Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek, férfiaknak eszetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, férfiaknak eszetekbe szoktak jutni nők, akik tetszettek korábban, pl. : együtt dolgoztatok/ egy egyetemre jártatok, de nem lett kapcsolat? Mire gondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Igen.


"De jó lenne ha...."

2019. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy magára vessen! Főleg, ha időközben egyedül maradt x gyerekkel.
2019. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nő vagyok, de eszembe szokott jutni egy férfi a volt munkahelyemről, akivel nem jött össze. Arra szoktam gondolni, hogy sajnálhatja, hogy kihagyott egy ilyen szexmániás kedves nőt, mint én, mert ilyet soha nem fog kapni.
2019. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eszembe, volt egy kolléganőm aki érezhetően küldte a jeleket de volt neki párja. Az volt a gond hogy annyira biztos jeleket nem küldött hogy rámozduljak félig biztosan pedig nem akartam rámászni.

Gondolni arra szoktam hogy mennyire megdugtam volna őt... :)

2019. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4/ - Milyen jeleket küldött, amiből észrevetted?


Én is voltam ebben a helyzetben, (én vagyok a nő), de rajtam a férfi le is vágta, hogy bejön, mert így is bepróbálkozott. Én szoktam (sajnos) gondolni rá. Nem tudom, ő szokott-e, de akkoriban szerintem biztosan. :)

2019. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nő vagyok, de szinte minden nap gondolok rá. Azt nem tudom, hogy neki eszébe jutok e néha, vagy sem. Csak bízom benne, hátha... És esetleg veszi a bátorságot és rám ír néha. De sajna nem így történik, így gondolom éli világát és már rég el is felejtett. 1 hónapja beszéltünk utoljára és lassan egy éve láttam utoljára, és tudtam, hogy az lesz az utolsó alkalom, így átöleltem még egyszer és utoljára. Bárcsak olyan lenne mint az elején... Akkor minden szép volt.
2019. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!