Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom azt kérte, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt kérte, hogy öltözzek mű csajnak, miért?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy nagyon izgatná, ha egyszer azzal lepném meg, ha csináltatnék műszempillát, műkörmöket, erősen sminkelnék, és fényes bőr leggingset húznék magassarkúval meg push upos melltartót és pink csipkefelsőt.


Ilyen nőkre vágyik? Félek, ha belemegyek, akkor már nem leszek jó többé neki úgy, ahogy egyébként öltözködöm.


26/n


2019. okt. 31. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1x kipróbálhatod :). Aztán meglátod.
2019. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Először is ne aggódj, nem hisuem, hogy utána nem tetszenél neki úgy ahogy vagy eredetileg.


Igazábál azért kért erre, mert kíváncsiság hajtja, megcsalni nem akar nyilván de sok pasi fantáziáját izgatják az ilyen műanyag plázacicák, megha nem is ismerik el. Persze csakis szexuális kíváncsiság, nem kéne ilyen nő senkinek, de egyszer mind bevállalnánk egy dugást egy ilyen csajjal. Szerintem add meg amire vágyik, nem bánod meg.


Én is kértem feleségem, egyszer, hogy öltözzön úgy fel meg sminkelje ki magát mint egy olcsó kis útszéli lotyó, egy farkra éhes kis k@#&va. Eszméletlenül jó, vad durva szex lett belőle, mind a ketten élveztük.

2019. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

“Félek, ha belemegyek, akkor már nem leszek jó többé neki úgy, ahogy egyébként öltözködöm.”


Ha nem mész bele, akkor még kevésbé

2019. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hmmm, így gondoljátok?... Lehet akkor belemegyek, de nincsenek is ilyen cuccaim :D
2019. okt. 31. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem pár forint lesz ha ezt mindd megcsináltatod magadon plusz bevásárolsz.
2019. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyiba menjél bele amennyi a te határaidba is belefér. Ha ennél többet "követel" akkor mutass neki ajtót, keressen más nőt. Önmagad legyél egy kapcsolatban is, ne a megfelelési kényszer vezéreljen.
2019. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem mennék bele.

N.

2019. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Még a kihívó ruha oké, de ha sosem viseltél műkörmöt és műszempillát, az azért nem biztos, hogy bejönne neked. Csak azért felrakatni, hogy pár nap után leszedesd meg drága mulatság. Főleg, hogy valószínűleg látványos, qrvás hosszú műkörömre gondolt, hosszú műszempillákkal, ami kicsit sem hat természetesnek.

N36

2019. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap bevásároltam, vettem olyan bőr leggingset, ami csak úgy rácuppan a seggemre, meg áttetsző pink szatén felsőt. Aztán ajánlom, hogy tetszem neki :D Ma még csináltatok körmöt.
2019. nov. 1. 06:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Húúú, kb. egész szünetben szexeltünk, ezért megérte :D És ami azt illeti, eléggé tetszem magamnak ezekben a ruhákban, holnap kimerészkedem benne emberek közé is. Olyan jó seggem van benne :D
2019. nov. 3. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!