Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire tartod magad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire tartod magad beválalosnak 10-es skalan?

Figyelt kérdés
Oszinten ugyse ismerjuk egymast, irjatok kort is
2019. okt. 29. 21:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

Vicces hogy itt minden csaj 9-10et mond de kozben felsorol egy halom nem is beteges dolgot amiket nem csinal mrg:DD istenem... valoszinulrg nem jok matekbol

En 9est mondanek magamra mert kiprobalas szinten mindenre nyitott es vevo vagyok, egyedul a maradando nyomokkal es testcsonkitassal jaro dolgokra nem lehet ravenni (bar ez alol talan kivetel lehetne a csikkelnyomas mert az az egyetlen ami bar heget hagy de nagyon izgat)

2019. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

Első válaszoló tényleg vicces a 10/10zel de azért ezt meg azt nem :')


Amúgy 6/10

28/L


Ja és kíváncsi lennék a sok bevállalós kiscsajra itt egy éles helyzetben ;)

2019. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
29%

Nem tom. Ha nem kenhetik be szarral a mellem,akkor max 5 pontot adok magamnak.

Bár voltam már kikötve,lekötve, felkötve, fiúval, lánnyal, ezekkel egyszerre, két fiúval, földön, vízen,levegőben,vonaton, báli mosdóban,pláza parkolóban,véresen,nedvesen,pisisen,hangosan,halkan,parkban,erdőben,tilosban,öreggebbel,fiatalabbal,fogadásból,bosszúból.

Nem unatkoztam az első 10 szexuálisan túlfűtött éveimben.

2019. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10/8-9
2019. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

10/9

Kaki-pisi szex, nekrofilia, animal szex stb ezek tabuk, de soft Bdsm, hármas szex és társai mind izgatnak.

22L

2019. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, akkod mégsem.. Pisi ok, kaka nem, állat nem, rondával nem, de a többest imádom, szép lánnyal is. Anál alap, lenyelem. Jó hogy nem a gyilokszexet is bevonjátok. Szeretem, ha fojtogatnak, pofoznak, leköpnek, nyilvános helyen. Azért szerintem a kérdező sem a csecsemő izélése gondolt. Mert akkor senki se 10/10.
2019. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon relatív, attól függ ki mennyire gondolja magát nyitottnak, a többség 7-9 között fog válaszolni.

Mindenkinek más és más persze a 9-es szám. A szexben egyébként mindent szabad amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas ÉS a partner is élvezi.

2019. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan irigylem azokat, akik veletek szexelnek. Én eddig mindig belenyúltam olyan barátnőkbe, szexpartnerekbe, akik viszonylag prűdek voltak. Legutóbbi párommal pl. hónapokba telt az is, hogy fürdőszobában a zuhany alatt szeretkezzünk, más "komolyabb" dolgokat meg ki se akart próbálni (szűz volt, mikor összejöttünk). Szóval egyrészt jó érzéssel gondolok vissza rájuk, mert mind nagyon kedves, intelligens és szép lány volt, de a szexuális fantáziájuk, kíváncsiságuk elég szegényes volt.
2019. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
9/10 mindenben benne vagyok aminek nem marad nyoma és nem veszélyes az egész ségemre
2019. okt. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 mikeXxX ***** válasza:
Azért lefogadom hogy a sok 10/9 és egyéb válaszoló ezt nem fogta fel rendesen mert szerintem kapásbol lenne olyan amit nem vállalná egyik sem .
2019. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!