Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Titeket ez zavarna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Zavarna titeket, ha a lány szex közben pólóban vagy pulcsiban lenne, mert nincs megelégedve magával?

2019. okt. 29. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Én előttem ne szegyeljen semmit.

De, tudok várni, nem kell azonnal levennie ha nem akarja.

2019. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondom neked, hogy képes vagyok csak a nadrágot lerángatni a lányról, amikor mondjuk főz, hogy szexeljünk (ha vevő rá), akkor szerinted lekerül a többi ruha?

Annyira nem érdekel mi van rajta, ha szeretem.

Ha neki úgy jobb, legyen úgy

2019. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb pasi nevében mondhatom hogy igen. Ha már veled szexel akkor nem számít hogy nincs tökéletes melled, vagy van egy kis pocid. Egy dolog zavaró, sőt lohasztó, az önbizalomhiány. Ha egy nővel szexelni akar egy pasi, akkor imádná, kényeztetné, megélné a szeretet és a szerelem legmagasabb fokát mikor két test összeforr, nem pedig egy gátlásos érzelmi roncs lelkét ápolgatná.
2019. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy zavarna. Szeretem ha az adott lány megvan elégedve a testével.
2019. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha a hideg miatt, akk nem. De ha kíváncsi vagyok a felsőtestére, akk zavar, ha el van takarva.


Szóval: IGEN! Gyűjts több önbizalmat! :)

2019. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De tiszteletben tartom,hogy mit szeretne,és nem fogom ezzel piszkálni.
2019. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
néha nem elég csak az érintés,kell a vizuális élmény is. oké ha a kezdetekben kissé szégyenlős de ezt mindenképp le kell vetkőznie átvitt értelemben is. velem van,és ha így van akkor teljes az elfogadottság.
2019. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 StevenUp ***** válasza:
74%
Az zavarna ebben hogy ennyire nem Bízik bennem és a döntéseimben
2019. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna,èn is mindig pufajkában kefèlek..:-D
2019. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Zavarna, mert a mellek is hozzá tartoznak a szexhez, és a férfi izgalmi állapotához is. Legalább is nálam így van. A mellek alatt ne a hatalmas csöcsöket értsd, hanem a kis marokba illőket. Azokat szeretem.
2019. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!