Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik oda vannak a szexért, de a zömük lusta az ágyban és tehetetlen?

Figyelt kérdés

De komolyan!?

20 percbe és max. két pózba áll a cerka. A legtöbb sztenderd aktus... szopás,csiszol kicsit kutyában,újra szopás,majd arcra élvezés.


Nem csak tapasztalat.Sok nő mondja,hogy ott sem jobb a helyzet.


2019. okt. 27. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint.

10. Lehet hogy ritkábban jut valaki. De annak a valakinek sokkal pozitívabb a véleménye és jobb élményekkel távozik, mint ezek szerint tőled.

Akkor az a szánalmas aki a strigulákat húzkodja, de utólag csak kinevetik és szánják a teljesítményét vagy az aki épp az ellenkezője? Ezt mindenki döntse el saját maga.

2019. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha elég vonzó lennél ahhoz, hogy sorban álljanak hozzád a nők, akkor is ugyanilyen odaadó lennél? Ha nem, akkor csak érdekből játszod az odaadót.
2019. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint. 12.

Őszintén szólva, a legutóbbi kapcsolatom 4 évig tartott. És minden alkalommal ugyanolyan csodálattal és jelenléttel nyúltam a nőhöz. Hogy milyen az érintése, hogy reagál rá és milyen az orgazmusa. Szeretek teljesen ott lenni, nem másra gondolni vagy épp félvállról venni. Az ott a hát általában vad, ösztönös pillanatok összességének ideje.

Azt hiszem amíg olyan nőhöz van szerencsém, akit vonzónak tartok, addig így állok hozzá. Egyszerűen mert szeretem a testüket.

Ha minden nap más lenne... azt nehéz elképzelni. Nem mert nem jutna minden napra, hanem mert én randizom velük, kicsit megismerem őket és legalább egy kicsit beléjük szeretek. A "ritka" alkalom az nem a 10 évente 1, hanem járás valakivel, vele lenne amíg kedveljük egymást (hónapok vagy évek) és aztán keresni mást.

2019. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez tök jó, de miért kell ehhez "kevésbé jóképűnek" lenni? Brad Pittként is így éreznél, mert belülről fakad, nem?

Amúgy eleinte azt hittem, sokkal nagyobb eltérés van a hozzáállásunkban, úgyhogy bocs a provokatív válaszokért (mondjuk akikre vonatkozik, remélhetőleg magukra ismernek benne).

2019. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok újfent.

14. Nem "kell" kevésbé jóképűnek lenni, egyszerűen csak több az önző azok közt akik jóképűbbnek számítanak. Talán felszínesebb a jelentős többségük, vagy úgy érzik hogy ha ma ez nem lesz elég jó, holnap beszerzek másikat.

Persze ez nem biztos hogy mindenkire igaz. Lehet hogy a legrondábbak közt is rengeteg az önző és a jóképűbbek teteje is önzetlenekből áll. De észzerűbb hogy aki nem tartja sokra a nőt akit megkapott, az nem figyel rá az ágyban sem. Nem tudhatom pontosan, soha nem kérdezem a lányokat-nőket az exeikről.

2019. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!