Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik oda vannak a szexért, de a zömük lusta az ágyban és tehetetlen?

Figyelt kérdés

De komolyan!?

20 percbe és max. két pózba áll a cerka. A legtöbb sztenderd aktus... szopás,csiszol kicsit kutyában,újra szopás,majd arcra élvezés.


Nem csak tapasztalat.Sok nő mondja,hogy ott sem jobb a helyzet.


2019. okt. 27. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Ne általánosíts, csak mert kifogtál jó pár"bénát"...
2019. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem csak én.:/
2019. okt. 27. 19:50
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Mert nem miattad csinálja azt a 20 percet, hanem saját magáért. Nagyon kevesen vagyunk (nem azért hogy írj, csak tény) akik odaadóak a nőkkel.

Lehet hogy furán hangzik, de a nem annyira jóképűek közt találod a legtöbb odaadót, mert megbecsüljük azt akit megkaptunk.

A többség meg... ilyen ahogy leírtad.

2019. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez azert van mert idiotakkal mesz el. Miert van az hogy nekem egyik partnerem se volt ilyen?.. pedig en sem csak kapcsolatban szexelek, ram megis odafigyelnek es normalisan teljesitenek a pasik az agyban
2019. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Azért van ez... Mert nincs ez... :D

Valamiért többségében férfiaktól hallani változatosabb dolgokat, pl. extrém helyekkel kapcsolatos vágyakat vagy akár BDSM dolgokat. Ha valóban annyira lusták a férfiak, akkor miért tőlük hallani?

Ha egyszer valóban ismerkedsz férfiakkal majd (mert a kérdés alapján ez még nem történt meg), akkor kérdezd már őket meg, hogy miért a nőkről terjedt jobban el, hogy az ágyban csak eldobják magukat, mint egy deszka és várják a csodát.

Amúgy fura, az én környezetemből ritkán hallottam nőtől, hogy a férfiak annyira lusták lennének. 1-2 pasi bénázásáról meséltek és ennyi. Többségükről azt mondták, hogy folyamatosan dugni akarnának mindenhogy.

2019. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ritka aki rendes előjátékban partner, az utójátékról meg ne is beszéljünk...
2019. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Nekem volt szerencsém mindkettőhöz..


A pasit csak az érdekelte, hogy neki jó legyen. "Hozzám" mindig fáradt volt.. Aztán ha én nem kényeztettem őt, akkor jött az, hogy "hát de ne legyek már ilyen, neki az jó". Nem voltam vele sokáig.


Aztán a másik férfi.. Soha nem kell kérni vagy mondani semmit. Előjáték, kényeztet engem, amíg el nem megyek. És csak azután szexelünk. És vagy egyszerre megyünk el, vagy megvárja míg elmegyek és csak utána ő. És a legváltozatosabb pózok és helyszínek. Így soha nem unalmas, se neki, se nekem.


Szoval tényleg nem érdemes általánosítani szerintem! :)


Szép estét nektek!

2019. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy az #5-ös írja, ha lesz egy kis emberismereted akkor ki fogod tudni szűrni az öntelt szájhősöket akik csak mondják, de közben 0 a teljesítményük. Ne kezdj önelégült barmokkal - illetve te is tudod mondani a partnerednek, hogy mit hogyan csináljon, ketten vagytok az ágyban.

S akár így, akár úgy - óvszert remélem húzol mindegyikre! Ha sz...r is volt az ágyban, legalább vigyázz magadra.

2019. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg a nő elmondaná hogy mit szeret, vagy akar, és nem kellene gondolatolvasót játszani, és a á semmi, hagyjuk,a kicsi is jó csak játékos legyen és satöbbi marhaságot hallgatni, akkor úgy csinálnák a férfiak hogy jó legyen
2019. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#3 Semmivel sem vagy jobb, mint a vállaltan önző férfiak. Nem emberségből vagy odaadó, hanem mert tudod, hogy alig lenne esélyed új párt találni, ha otthagyna a nő. Szánalom.

28F

2019. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!