Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van az hogy nem igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy nem igazán jönnek be a magyar csajok? Persze vannak azért kivételek szép számmal.

Figyelt kérdés
Például sokkal jobban bejönnek a latin és fekete csajok.
2019. okt. 27. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nos, gondolom nálad a barnább bőr az ideál. Én is így vagyok vele nő létemre. Nekem a magyar pasik nem nagyon jönnek be, helyette inkább a kreolos olaszok, spanyolok, látnok az eseteim.
2019. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok. A fekete csajok teljesen, a latinák pedig nagyrészt hidegen hagynak. A magyar csajok nálam mindnkepp a top3ban vannak, erős versenyben a dánokkal és a nyugati szlavokkal.
2019. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszadó eltaláltad. Amúgy nincs a fehér bőrű csajokkal se semmi bajom, volt hogy tetszett már szőke, kék szemű csaj is. De valahogy a mediterrán és fekete rasszba tartozó nőket szebbnek látom. Kár hogy Magyarországon kevés van belőlük.
2019. okt. 27. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Miért van az, hogy nem szeretem a főzelékeket? Persze van azért, amiket mégis szeretek. Ergo van főzelék, amit szeretek, de nem mindegyiket. Ennyi értelme a kérdésednek.
2019. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Miért van az, hogy nem szeretem a főzelékeket? Persze van azért, amiket mégis szeretek. Ergo van főzelék, amit szeretek, de nem mindegyiket. Ennyi értelme a kérdésednek.

Igen számodra valóban semmi, egyed csak a főzelékedet, Bebizonyítottad hogy egy troll vagy.

2019. okt. 27. 14:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig valahol igaza van a 4esnek. Kinek ez tetszik/ízlik, kinek az. Ilyen az eseted, ennyi. Nekem sem jönnek be igazán a magyar nők (nő vagyok:D), szerintem egy barnább bőr, sötét haj sokkal szexibb. Meg nekik az arcuk is teljesen más, nem átlagos. Nem vagyok leszbikus mielőtt valaki azt hinné:D csak ez tény, hogy sokkal szebbek.
2019. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na látod ezzel meg is cáfoltad a 4-es kommentelőt. Elmagyarázom, hogy mivel, például mikor azt írtad, hogy az arcberendezésük is teljesen más, nem átlagos. Ez a nem átlagos kifejezés itt Magyarországon, esetleg Közép Európában még megállja a helyét. Viszont egy ilyen típusú nő, mondjuk Dél Európában (latinok) vagy Afrikában, Amerikában (feketék) már teljesen átlagosnak minősül. Ott pedig az itt élő nők kinézete nem lenne átlagos. Ezzel bebizonyítottuk azt, hogy a genetikai különbözőség miatt tartjuk őket szebbnek, és valahogy az egészségesebb utódok létrehozása érdekében is lehet ez. Hiszen bizonyított, hogy ha egy populáció mindig csak az adott csoportján belül nemz utódokat, kialakul a belterjesség, ami nem részletezném, hogy mivel jár..
2019. okt. 27. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez így van, de ha te is tudod a választ, minek a kérdés?
2019. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha ez így van szerinted is örülök. De ettől még lehet más vélemény is nem igaz?
2019. okt. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!