Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kényeztessem a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényeztessem a barátom?

Figyelt kérdés

Szeretném most maximálisan én kényeztetni őt. Nekem ő az első nem igazán vagyok tapasztalt a dolgokban.

18L 22F



2019. okt. 26. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
használd a nyelved, miközben szopod, nyalogasd a makkot
2019. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Masztizz elötte, majd utána szopjál neki!
2019. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Vegyél egy rekesz sört, hívd át a haverjait, te meg lépj le :D
2019. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Az ujjadat dugjad be a seggibe oszt masszírozzad a prosztatáját.
2019. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Vigyél haza még ey fiút 3.nak.
2019. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Vidd ágyba a reggelit, esetleg egy sört is pukkants mellé.
2019. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor adok egy normális választ is. Kezdj el vele csókolózni, majd jöhet a nyak csókolgatása, a nyelvedet is mozgathatod rajta. Utána jöhet a mellkas, mellbimbó szopkodása, közben pedig simogathatod a hasafelé lefele. Ha ez megvolt kezd el csókolgatni a farka környékét, majd szopd a golyókat, ha nem bírja már alulról felfele nyald a farkát, játsz egy kicsit a makkal a nyelveddel, utána pedig kapd be a makkot, közben fogd meg a farkát. Időnként nekem jól esik ha a párom mélyebbre is beveszi, közben pedig szuper ha veri is. Szophatsz oldalt fekve, szemből a lábára ülve, de úgy is hogy szemben megáll vagy térdel előtted és úgy szopod és vered neki. Ezután vagy ezelőtt még kinyalhatna téged, és jöhet a dugás. Remélem segítettem :).
2019. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne most akarj maximálisat nyújtani, inkább hagyd meg a fejlődés lehetőségét. Az ember úgy van bedrótozva, hogy mindig többre vágyik. Ha idővel nem tudsz többet nyújtani, hamar unalmassá válsz.
2019. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!