Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kényeztessem a barátom?...

Hogyan kényeztessem a barátom? Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, nekem ő az első, ő idősebb és tapasztaltabb is nálam. Holnap nála alszom és nem tudom hogy mi legyen. Egyszer már aludtam nála de nem volt semmi, csak csók meg ő próbálkozott de elutasítottam. A kérdés az hogy hogy nyúljak hozzá? Nyúljak be a gatyájába és próbáljam meg kiverni neki? Ezt el lehet rontani? illetve nem rossz ha csak úgy szárazon csinálom?Egyébként tudja hogy szűz vagyok, megértette, nem siettet, de nem szeretném hogy megint úgy kelljen velem aludnia hogy felállt neki, de nem történt semmi.17L

2013. jan. 28. 18:27
 1/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Engedd, hogy Ő vezessen. El lehet rontani egy f@szverést is, ha pl erősen hozzáérsz a makkjához miközben mondjuk gyorsan vered neki. De hidd el bele fogsz jönni.
2013. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bízd rÁ magad. :-)
2013. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
engedd meg neki hogy a szádba vagy ar arcodra spriccelhessen.Azt minden fickó szereti
2013. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
-.-" nem ez volt a kérdés...
2013. jan. 28. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy megalázzon, azt minden fickó szereti!
2013. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bő nyállal pippantsd le
2013. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
turházz a kezedbe és csapd ki neki felejthetetlen lesz az biztos utánna mond h rakjon segbe és majd fosd le a mellkasát:DDD
2013. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!