Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehetek vonzó egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek vonzó egy nő számára, úgy hogy elől hiányzik 2 fogam?

Figyelt kérdés

Mióta elszuvasodtak és kihúzatták nem volt túl sok sikerem a nőknél, lehet ezzel függ egybe, de az is lehet, hogy csak elkerül a szerelem.


Sajnos nincs pénzem megcsináltatni.


27/F



2019. okt. 26. 01:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Volt egy srác, akinek nagyon-nagyon tetszett a mosolya, aranyos, szép mosolya volt. Majd később kiderült, hogy több foga is hiányzott, mondjuk neki oldalt, azt hiszem, de nem lényeg... Szóval én a mosolyában annyira elvesztem, hogy fel sem tűnt, hogy nincs foga. Tehát szerintem ez nem olyan nagy baj, hiszen meg lehet csináltatni. :)
2019. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Látom kitöröltettétek a válaszom amiben a kihúzandóságig elrohadt fog szájhigiéniai előzményeit ecsetelgettem... :D


Továbbra is tartom hogy ettől fog "elkerülni a szerelem" ha meg is csináltatod majd. Amúgy meg:


[link]

[link]


50-150 között bármennyi lehet. Erre lehet érdemes lenne mikrokölcsönt is felvenni.


Ja és még plusz 6-700 Ft a fogkefe és a fogkrém. :D

2019. okt. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Béjemvé Z4 használtan 2milko ha nagyon vacak a fogsora és nem vállalják a megmentését akkor megvan simán 6milka csokiból az also felso foleg hogy itt ajánlgatjátok a Bijokarét.Vagy van ám szupi alternatíva a kiveheto fogsor ocsón.Azzal jó ám csókolózni.
2019. okt. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem, hacsak nem fogorvosnőről van szó, aki a bevételt látja benned.
2019. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha az also az az szerencsésebb.

Tegyuk fel a két felso 1-1lett kihúzva.Két lecsiszolt vagy csapolt 2-2 nem fog jól megtartani egy 4fogas hidat.Ha megvan a 3-1-1-3 az jobb. Egy hattagu felso híd vagy also jó lenne neked amiben 4 fog tart.Egy olcsó korona 10-16 18-20 egy fémmuanyag korona,fémkerámia(én utálom bizsereg savanyu)22-30 darabja.+gyokérkezelesek-csapok.

Legyen már 100-200 ezer forintod fogorvosra.

Felteve ha találsz olyat aki hajlandó egyáltalán felépíteni.Sztk jó lenne,minden olcsóbb de inkább húzni szeretnek.Ajánlani kell hogy pluszban megfizeted csak csinálja meg.Kérj múanyag fogat.Maszek 100ezer forinttal kirohogott..

Ezért jó a vidéki facsavar azonnali implant.100E

A lecsiszolt fog 5-15 év alatt aláromlik.

De addig is gyujtessz!Ha nem,bajba leszel.

Elfogy a csont az állkapcsodból!

Kaptam 27evesen 11koronát 20éve az akkori minimálbér 11havi nettó osszegében.Családi segítséggel.Utánaszámoltam mostani viszonylatban minha most 80-100E/db rakna fel olcsó fém koronát.Mind alágócosodott.Nem volt rendesen gyokérkezelve.

2019. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!