Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzodol még mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzodol még mindig hozzá testileg?

Figyelt kérdés
Volt egy exem még 2013 ba voltam vele de ha meg látom vavy bármi még mindig kívánom pedig nem akarom még annyi hogy anno vele vesztettem el. 22f.
2019. okt. 25. 13:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyes írásert bocsi telefonról vagyok.
2019. okt. 25. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtörnek az emlékek. Semmi jelentősége. Attól nem vagy belé szerelmes. 18L
2019. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódni sok mindenkihez vonzódhat az ember. 18L
2019. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vonzódok hozzá! Heteró vagyok. És ne vádolj meg homoszexualitással. Mivel azt se tudom hogy ki az.
2019. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt vonzódsz hozzá, kötnek még az érzéseid, csak valamiért nem működött a dolog, de a pasi nagyon "megfogod". Hogy mi fogott meg benne, mi az ami vonzó számodra arra viszont csak te tudhatod a választ.
2019. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy már nem vagytok együtt, még nem lesz automatikusan rossz teste. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni.
2019. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!