Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szexeltek, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szexeltek, akkor hány menetet bírtok egymás után, és meddig tart egy szeretkezés nálatok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ház annyi szokás... a többség egyet "bír" és utána pihenni kell kicsit, míg van aki sok orgazmust egymás után és az sem baj, ha több órán át tart - persze ehhez megfelelő partnert is kell.
2019. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 menet a max utána már nagyon érzékeny es nem bírom. Egy menet kb 10-15 perc nekem.
2019. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Bármennyi jöhet, egymás után folyamatosan. Csak legyen elég pezsgő és nyomhatjuk egész éjjel. Már ha bírja a farok is, ami sajna ritka... 😆
2019. okt. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igaz nekem is férfinak is kell 5-10 perc regenerálódási idő, én sem bírom kapásból a több menetet.

Eddig egy olyan barátnőm volt aki ha elment ki kellett venni azonnal, mert nagyon érzékeny lett. Az nagyon lehangoló tudott lenni, mert ha elöbb mentem el, akkor az volt abaj, hogy Ő nem tudott elmenni, és ha Ő ment el, akkor pedig én nem tudtam elmenni. Csak ha kézzel történt az izgatás akkor mentem el, de szájjal nem szerette csinálni. Persze őt pedig szájjal kellett izgatni, mert szerette, de ő szájjal pedig nem izgatott volna.

Akik többször el tudtak menni, ott jó volt, mert 2-3 női orgazmus után én mentem el.

2019. okt. 24. 07:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszabb ami 15-20 perc, vagy két rövidebb.
2019. okt. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
1 menetet. Az időtartam változó. Pasifüggő
2019. okt. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mndennel együtt kb 1 óra , ha ez tartalmas akkor nem kell masodik
2019. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1-3 szokott lenni . Egyszer kipróbáltam , hogy egymás után hányszor tudok elmenni - recskázva .10-ig jutottam el , de a végén alig volt lövedék . Igaz ugyan nem a fiuknak szólt a kérdés , de hátha valaki erre is kiváncsi .
2019. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!