Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak a lánnyal, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a lánnyal, ha annyira szűk ott lent, hogy nem megy be?

Figyelt kérdés
Ekkora égésem még nem volt nővel 😔😔😔 Egyszerűen nem ment be... nedves volt meg minden, volt előjáték is, de nem tudtam berakni, mintha egy tű fokán kellett volna átpréselni a farkamat. A lány sírva elrohant, én meg szégyenemben leittam magam tegnap este... Mit csináljak a lánnyal? Hogyan csalogassam vissza? Hogyan dugjam meg?

2019. okt. 19. 19:07
1 2
 11/17 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Akkor lehet hogy izgult azért volt szűk
2019. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem szuz akkor hogy a francba nem ment be??!!!

Ujjazni is kell mert a nyalastol nem fog kitágulni... egyre ingatagabb ez a kérdés...

2019. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Adok egy választ mint nő aki nagyon szűk pedig sok partnere volt.


1.simogasd és csak lassan

2.nyald és ujjazd őt. Először csak 1 ujjal utána mehet 2 is. Így fog tágulni

3.nem lóverseny ez. Az h nedves még nem jelenti azt h lelkileg is ellazult.

4.lassan a farkaddal simogasd a csikolóját és a szeméremajkait.

5.ezek mind legyenek meg legalább fél órán át.

6.ha nem szűz akkor vagy tényleg te rontottad el azzal h nem vetted észre a jeleket h nem izgult fel teljesen. Mert énis egy comb érintéstől nedves leszek de a szexhez több kell. Vagy nem volt teljesen kemény a farkad.

7.lassan tedd be és ne tövig.

2019. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy dugd meg? Indíts ugyanúgy ami eddig elvitt vele az ágyig, de ne éreztesd vele, hogy hibás lenne, inkább hangsúlyozd, hogy semmi baj, attól még vele szeretnél lenni stb.

Nem biztos, hogy szűk volt, lehet csak tudat alatt összeszorított a hüvelyizomzatát mert félt a behatolástól. Fokozatosság... először csak kívülről ingereld, utána csak a makkot tedd be / majd befejezitek orállal. Türelem-türelem-türelem, ha szép lassan haladsz és türelmes vagy akkor talán 3-5. alkalommal már menni fog (de akkor is óvatosan).

2019. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
És erre ajnározzák hogy jó a szűk pina. Nem nem jó!
2019. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

"mintha egy tű fokán kellett volna átpréselni a farkamat."

"A lány sírva elrohant"


Nekem ez a kettő összefügg. Ez a lány valószínűleg debil, jobb ha hagyod szerintem. Ha több partnere volt, akkor fura hogy ennyire feszült volt attól hogy nem jött össze, de nyilván ha sírásban tör ki és elrohan, akkor azért volt ennyire szűk. Azon viszont nem csoda hogy nem tetted be, max felnyársalta volna a farkad mire beleerőszakolod. Ezt nem érdemes erőltetni, inkább találj egy nyugodtabb partnert szerintem, ha nem akarod ezt a stresszt újra meg újra átélni.

2019. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
19%
A szűk pina alatt a szuzet értik azert szokjak mondani hogy a szűk a jo azaz amibe még nem ment be semmi... tudtommal
2019. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!