Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha saját magamra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha saját magamra izgulok fel?

Figyelt kérdés

Már 3.este, hogy felveszem videóra, ahogy masztizok, úgy, hogy látom magam végig... Amikor visszanézem még egyszer magamhoz nyúlok annyira izgat a látvány..


Normális dolog ez?

26N


2019. okt. 19. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki próbálom én is :)
2019. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az iiteni kérdések alapján más is van így!
2019. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők eleve önmagukat szeretik.Valaki bevallja,valaki nem.
2019. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is izgató ha visszanézek magamról ilyen videót. Legyen az solo vagy amikor mással vagyok rajta. Pedig nem vagyok egyáltalán nárcisztikus :D Sztem ennek nem ez a magyarázata

F

2019. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
71%
Privát áradat indul!! 😆
2019. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
De hogy ez miért heteroszexuális kategória...
2019. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Tök normális!
2019. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom... de anno a paromnak en is felvettem ezt - azt es mikor vissza neztem khmmmm, ramjott megint. Szerintem nem magadra indulsz hanem a helyzetre. Ingert kapsz.

Pl,mikor masztizok,direkt apro sohajokba kezdek,es nyalazom a bimbom,csiklom,bejaratot,nyalom a szam.Pedig senki sem latja es anelkul is el tudok elvezni de ez ad hozza valami plusszt.

2019. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a masztid izgat fel? Rólad készült erotikus képek vagy hasonló nem?
2019. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer írtam egy sci-fi novellát, amiben az egyik szereplő csak azért klónoztatja magát, hogy saját magával kefélhessen. Kár, hogy nincs ilyen technika, neked jól jöhetne.
2019. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!