Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olcsó nőnek tűnök emiatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó nőnek tűnök emiatt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 27 éves nő vagyok. Van párom 2 éve. Egy értékesítő vállalatnál dolgozom, és el kellett mennünk tréningre egy másik városba, ott alvósra. A főnök is jött, egymás melletti szobánk volt. Egyszer csak átkopogtak hozzám, már feküdtem. Ő volt az ajtóban, bejött és azt mondta, hogy nem akar tiszteletlen lenni, meg tud a páromról, de szeretetre vágyik. Leültünk az ágyra és hosszan beszélgettünk. Aztán oldalra fordultam és így lefeküdtem, erre ő odafeküdt mögém. Elkezdte a nyakam puszilgatni, meg jött a tapizás is, de mikor oda ért a keze, megállítottam. Végül így aludtunk éjszaka, hogy ott aludt velem. Semmi nem történt, de rettenetesen össze vagyok uavarodva. Ez megcsalásnak szamit?
2019. okt. 18. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont annyira megcsalás mintha bele is élvezett volna a szádba. Azért mert ez megtörént, hogy technikailag egy "idegen" férfival aludtál.

Ezzel az erővel az orgazmust is tagadhatnád he lett volna.

Olcsónak tűnsz-e? Nem, de a főnököd tudja, hogy legközelebb lehet egy kicsit rámenősebb és akkor lehet több is. Ilyen jel volt az ágyon elfekvésed is.

2019. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem olcsó vagy, hanem Nő nem...
2019. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne ha szakítanál a pároddal. Különben hasonló szituban nem biztos hogy ellenállnál. És ez a valószínűbb. Addig tedd meg ameddig nem késő. És a többi pasinak addig nuku.

Ezt mindkettőtök érdekében mondom. Ülj le vele beszélni és közöld vele hogy részedről mi hiányzik. (szenvedély, izgalom) Aztán mondd neki hogy már nem szereted.

2019. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!