Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, mi az az osszeg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mi az az osszeg, amiert leszopnatok egy atlagos kulseju, tok ismeretlen pasit?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 10:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
15%
#19 Nagyon szívesen beszélgetnék veled, névtelenségedet megtartva valamilyen formában, ha van kedved válaszolni néhány kérdésre.
2019. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
Tök ismeretlennel nem akarnék kezdeni semmit, nem vagyok ennyire megszorulva.
2019. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem is annyira a kérdés az irreális hanem a válaszok. Drága hölgyeim! Maradjunk a realitásoknál. Komolyan azt hiszitek, hogy bárki fizetne nektek egy bizonytalan minőségű pipáért százezret vagy többet, mikor a VIP csajok ennyiért már szintén megteszik esetleg még dugnak is. Ráadásul sok nő csak azt hiszi, hogy jól tud pippantani... drágáim, attól, hogy a szátokba veszitek még nem biztos, hogy megy nektek a dolog. Ha már az árakat írjátok előtte tartsatok egy kis önértékelést.😉
2019. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
64%

XD

Na, akkor számoljuk csak össze (a kérdezőt is beleértve) hány átlagos fiúcskának is áll a kukikája! És most azt hogy hány néninek van nuni a lába között! Na, ki kapta a legtöbb privit a kanverebektől? Átlagos külsővel menjetek rosszlányhoz! Vagy csajozzatok!

2019. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
71%
Senki nem írta, hogy ténylegesen annyit ér a "munkája", amennyit elfogadna érte, csupán azt, hogy ha valaki lenne elég hülye ahhoz, hogy ennyire busásan megfizesse, akkor végül is beleférne. Ha a csávónak egy szopás nem ér meg több százezer/millió forintot, az tök érthető és jogos, csak akkor a nőnek sem éri meg rábólintani az alkura. :D Nem benne merült fel az igény arra, hogy szopjon, hanem a pasiban arra, hogy leszopják.
2019. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
41%
Aki prosti annál csak az összeg kérdéses (kp., "előnyök", vagy bármi más), mindenki másnak a becsület, a tisztesség nem eladó, nem áru.
2019. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, egy swinger buliban van, hogy tizenvalahány pasit leszopok egy éjszaka vagy többet. Az mivel másabb?Ez csak élvezet, testiség.
2019. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok rászorulva ilyenekre.
2019. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
50k vagy egy új tablet.
2019. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
78%

#23 Te miben vagy ember?! :D Korábbi #6-os vagyok és nyilván nem hiszem, hogy bárki ki fog nekem fizetni több milliót egy szopásért. Itt nyilván senki nem a saját szájtechnikája reális piaci értékét áraztam be, hanem igazából az erkölcseit. Attól még, hogy találsz pár fogatlant a szemétégetőnél, aki 2000 forintért levesz szájjal nem azt jelenti, hogy mindenki másnek önértékelést kell tartania, aki kevesli a 2000-et.

Mi a kérdésre válaszoltunk, nem magunkat hirdetjük te funkcionális analfabéta...

2019. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!