Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak hogy ismeretle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy ismeretlen lányokkal nem féltem a szextől és közeledni hozzájuk, viszont a barátnőmtől igen?

Figyelt kérdés

Ő az első barátnőm. Eddig 3 lánnyal voltam és őket a neten ismertem meg de nem féltem velük szexelni, és közeledni feléjük. Viszont a barátnőmhöz félek közeledni szexuálisan, nagyon szeretem őt, és a szexre is nagyon vágyom, de nem tudom hogyan kéne.

1 hónapja ismerjük egymást.


22f


2019. szept. 3. 12:55
 1/4 anonim válasza:
62%

Na most ez ahhoz hasonló hogy ha hiszed ha nem én járok nudi strandra a nyáron. Egyedül. Ott ugye mindenki én is anyaszült meztelen. Se engem nem érdekel ez se a többieket.

De azok idegenek. Meztelenkedek előttük kit érdekel.


De a saját családom előtt meg még félmeztelenül póló nélkül is zavarban vagyok.

2019. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egyetlen ember krepált be szex közben amikor velem volt. Utólag kiderült, hogy ő volt a legszerelmesebb és olyan izgalom és pánik lett urrá rajta, hogy képtelen volt kontrollálni a dolgokat.
2019. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köztetek minden oké, nem erőltetitek ezt, nincs bennetek feszültség? Más az, amikor valaki összejön veled és te vagy neki az x-edik, mint az, amikor azon is aggódnod kell hogy készen áll-e rá, mert a végén elcsesztek valamit egymással. Ezt remegve, izzadtsággal nem lehet csinálni.
2019. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szexuálisan nem közeledsz hozzá, akkor csak haver.

Egy csók is már szexuális közeledés.

2019. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!