Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet azért vonzódom fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért vonzódom fiatal lányként a 30-40 éves férfiakhoz szexuálisan mert nem ismerem apámat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 19:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan pl 40 èves pasi van, aki annyira jól néz ki, hogy csurog utánuk a 60-as nők ès a 20 éves lányok nyála is. Szerintem ebben semmi meglepő nincsen

Èrett, felnőtt, vonzó férfiak, megfelelő egzisztenciával. Biztonsàg èrzetet, stabilitást sugároznak...stb

Ès mindettől függetlenül lehet némi apakomplexusod is (valószínűleg nekem is van) de mi ezt mindebből nem fogjuk tudni megàllapítani

2019. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen lehet., Én meg azért a fiatalabb lányokhoz, mert amikor gimis voltam / egyetmre jártam senki nem jött. ha gondolod..
2019. okt. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Írj 40/f
2019. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!