Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet azért vonzódom fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért vonzódom fiatal lányként a 30-40 éves férfiakhoz szexuálisan mert nem ismerem apámat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 19:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagyis tudom hogy ki ő, de nem tartottuk sosem a kapcsolatot vele.
2019. okt. 13. 19:34
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Elképzelhető, de ez nem törvényszerű!
2019. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy?
2019. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez is lehet az egyik ok. Mondjuk én ismerem az apámat, és nagyon jó kapcsolatunk van, mégis bejön ez a korosztály. Szóval nem feltétlenül lehet ez az indok.
2019. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, ez is lehet az oka, de ezer más dolog is, nekem elváltak a szüleim, fiatal apával rendelkezem, tartom Vele a kapcsolatot, mégis voltam már Apumnál idősebbel is.
2019. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem törvényszerű. Hozzám is vonzódnak a fiatal lányok, és a családjukkal is minden rendben van. Több fiatal, 16-7-8-9. éves barátnőm volt már, hosszabb rövidebb időre. Nagyon szerettek velem mindent!
2019. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Lehetséges.

Írj rám,kitaláljuk... 😉

45f.

2019. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán a férfiak izgatnak szexuálisan és nem a huszonéves fiúcskák. Nem csodálkoznék hogy a mai anyámasszony-generáció nem jön be neked. Más is van így ezzel.
2019. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi vonz bennük?

Külső, státusz, élettapasztalat, az ahogy gondolod, hogy törődnének veled, a szex velük, valami más?

Ha tudod mit keresel bennük jobban lehet következtetni a miértre.

2019. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez is szerepet játszott benne, de ennek sokkal összetettebb mentális okai vannak, az ember szexuális fejlődésére nem egyvalami, hanem több tényező komplexen együttesen hat.

Akármi is az oka, a legfontosabb hogy fogadd el önmagad!

2019. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!