Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak - ki volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak - ki volt a legszebb nő, akit életedben láttál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt elérhető személyekre - munkatársra, volt osztálytársra, ismeretlenre az utcán. Nem pedig a tv-ből valakire. Barátnőtől függetlenül.


Ki az akit a legeslegszebbnek tartasz, mint kinézetre, mint pedig szexuális vonzódásra?


Én például egy 10 évvel idősebb nőt (30), akivel 3 éve meg iskolai gyakorlaton voltam. A mai napig oda vagyok érte.


2019. okt. 11. 02:07
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Én egy érdi lányt...

H. Mariann, nekem ő az, aki mindenhogy nagyon bejött 22 éve!

Ha becsukom a szemem, és erősen rá gondolok, ennyi év után is érzem mámorító illatát!, de a csókja íze is felejthetetlen...


Ha meg egyszer láthatnám...

Érezhetném...

2019. okt. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy lány, akit látásból ismerek csak.

Magas, kecses, hosszú barna haj, zöld szemek és csilingelő hang. Csenge a neve.

2019. okt. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem találom értelmét ennek a kérdésnek, mert senki sem tudja a másik elgondolását hova kötni, így mondhatom én is, hogy nemrég egy külföldi országban láttam egy nagyon szép fekete hajú nőt, akivel kölcsönösen megnéztük egymást többször is, ami igaz volt.

Ennyi.

2019. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Én egyszer a 4-es 6-os villamoson egy világító zöld szemű, fekete popsiig érő hajú lányt láttam, akinek az alakja a minden férfi által No1. volt.

Iszonyat szép volt!

2019. okt. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egy lány volt a legszebb. Érdekes...
2019. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Középiskolai tanárnőm.


Olyan jó nő volt, hogy nem hívhatta ki a diákokat feleltetni, mert több alkalommal előfordult, hogy az asztalánál álló srácoknak merevedésük lett!


EZ KOMOLY!!!

2019. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a leggyönyörűbb nő akkt valaha láttam Betty White. Imádom
2019. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy ezer oldalas listát lehetne írni hány szép nőt lát az ember, minek azt rangsorolni, nem szépségverseny az élet.

Egyébként tudod melyik a legszebb nő? Mindenkinek az aki boldogan mosolyog rád pl. egy orgazmus után, vagy a nyakadba ugrik mert szeret. A többi meg kit érdekel? :)

2019. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Két lány van az élen holtversenyben.


Az egyikkel még középiskolásként találkoztam egy buliban. Tökéletes alak (vékony, de még van mit fogni elöl is hátul is), hosszú gesztenyebarna haj, gyönyörű arc. Én se vagyok egy Einstein, se egy Don Juan, de őnála valami nagyon nem volt rendjén, mert csak azért akart kikezdeni velem hogy a pasiját (aki szintén ott volt) féltékennyé tegye mert az más csajjal beszélgetett. Ha a csajon múlt volna bizony bunyó lett volna a vége.

A másik már pár évvel később külföldön egy kolléganőm volt. Hosszú szőke haj, szintén tökéletes alak, vidám, társasági ember, mindenki körülötte legyeskedett. Esélyem se lett volna nála. Még most se lenne.

Ellenben övék a világ, a fiatal, vonzó nőké. És ez nem panaszkodás akar most lenni, hanem tények. Sőt, engem még motivál is a dolog. A világ szemében nincs értékesebb egy fiatal nőnél, és nincs értéktelenebb egy fiatal férfinál. Az egyiknek (ha az figyel magára) a világ fog heverni a lába előtt, a másiknak meg még fel kell mutatnia valamit hogy ugyanolyan vonzó legyen a másik nem szemében. A nők főleg 20 és 30 között a szépségükkel hódítanak, a férfiak meg 30 után, az életben elért eredményeikkel. Ha jól játszanak persze.

2019. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!