Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoktatok fiukat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanzefame kérdése:

Lányok szoktatok fiukat irásban izgatni, és húzni az agyukat?

Figyelt kérdés

Bejön nektek ha a ti képetekre izgul fel és cserébe leirja mit csinálna veled részletesen?

(20srác)



2019. okt. 10. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam, de legtöbbször kép nélkül.
2020. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Írásban szoktam, de képekkel soha. Azt vettem észre hogy sok férfinak vagy nincs érzéke hozzá vagy találkozni akar velem utána, szóval leszoktam róla.
2020. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon imádom, szerintem izgató
2020. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen. Szoktak 😀
2021. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Izgalmas nagyon:)
2021. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%

Én a másik oldalt képviselem (heteró szigorúan).

Jelezném, hogy csajok közül is a többségnek egyszerűen nincs hozzá fantáziája, vagy csak túl prűd hozzá hogy bele menjen.

Ja és kép nélkül lófsz az egész. Meg kamu képpel is.

Bár azt tegyük hozzá, hogy valahol megértem, és nagyfokú kölcsönös bizalom kell hozzá. Erről pedig az a sok barom tehet akik visszaéltek azokkal a bizalmas képekkel és tartalmakkal amiket bennük megbízó csajoktól kaptak.

Nekem volt akivel videót is cseréztünk, nagyon ritka sajnos, de baromira izgi volt.. 😄👌

2021. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az teljesen igaz, hogy kép nélkül semmi értelme, nincs inspiráció.

Az a sok barom viszont igazából a jéghegy csúcsa.

Majd minden lány csinált és küldött ilyen képeket, a neten ehhez képest alig pár jelenik meg.

Pont a kamu képekből látszik, amit a kereső kidob, hogy 8 éve rakták fel. Ennyire nincs utánpótlás.

És azokat is csak akkor nézi meg több ember, ha valami sztár szerepel rajtuk.

2021. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Én amiket kaptam azokat még csak meg se mutattam pl.a haverjaimnak, vagy senkinek.

Ez azért egy elég személyes dolog.

De tényleg kép nélkül nekem kb semmi értelme, azt se tudom hogy ki az meg hogy néz ki meg mittudomén. Talán ha 16 éves lennék akkor még örülnék neki.

Kamu képek ugyan ez.

2021. jan. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam olyan lánnyal itt aki normálisakat tudott volna írni :D de lehet csak nem megfelelő emberekkel hozott össze a gyk :)
2021. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm igen, úgy veszem észre.
2021. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!