Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők többségének tényleg van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségének tényleg van egy titkos vágya, hogy egyszer egy nagy farkú férfi dugja meg őket?

Figyelt kérdés
Vagy nem érdekli őket a nagy méret?

2019. okt. 6. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen
2019. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 he84 ***** válasza:
60%

Engem szintén nem érdekel a nagy méret se titokban, se anélkül. Nekem az átlagosak (maximum 17 cm, de inkább alatta) és a kicsik jönnek be. Sőt, én a nagy mérettől félek is, így az átlagos is néha kicsit nagy, de még határeset.


Nem kérek privit!

2019. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem titkos vagyam, es mar csinaltam is olyannal akinek jo nagy a farka
2019. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Barátomnak nagy van és teljesen elégedett vagyon vele
2019. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsémre elég jó méretekel rendelkezem ilyen téren, és elmondhatom, hogy azok a hölgypartnereim akik korábban azt gondolták nem számít a méret, az első együtlét után megváltozott a véleményük! Nem egy mondta, hogy imádja azt ahogy a vastag farkam kitölti, vagy hogy egy menet alatt 3x is elment, míg a volt párja átlagosával csak egyszer.
2019. okt. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!