Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők többségének tényleg van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségének tényleg van egy titkos vágya, hogy egyszer egy nagy farkú férfi dugja meg őket?

Figyelt kérdés
Vagy nem érdekli őket a nagy méret?

2019. okt. 6. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem kell nagy farok
2019. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2019. okt. 6. 20:27
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem vágyom rá én sem, bár nem tudom, hogy mi számít neked nagynak.
2019. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Megválaszoltad a kérdést: a többséget nem érdekli a nagy farok. A nőket nem a méret érdekli, hanem az ember aki az adott méretet "hordja".
2019. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, hogy nem a meret az elsődleges szempont. De! Arra vagyok kíváncsi, hogy van e ilyen vágyuk, fantáziájuk, hogy milyen lehet egy átlagon felulivel.
2019. okt. 6. 20:32
 6/15 A kérdező kommentje:
Amit persze meg is akarnak valósítani
2019. okt. 6. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs olyan titkos vágyad hogy egy playboy modell egyszer jól meglovagol? :) Mindenkinek vannak titkos vágyai, hogy mi ez a vágy az már egyénfüggő. Nekem olyan pasi kell aki sokáig bírja csinálni, és a megfelelő helyeken dolgozza meg a testemet. A legtöbb pasi azt hiszi hogy elég betömni a lyukat aztán ennyi majd elég lesz a partnerüknek, pedig nagyon sok módja van annak hogy orgazmusra vezess egy nőt, és szeretik ha a pasi kreatív tud lenni.


21/L

2019. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Voltam nagy mérettel, így nincsenek illúzióim.
2019. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem megtapasztalni mindent, amit lehet, így értelemszerűen a nagy méretet is. Azért bakancslistán rajta van, de a titkos vágyak egyéniek.
2019. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan.. ha lenne ilyen vagyuk, akkor tobbet szexeltem volna eletemben :D


29/F

2019. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!