Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg egy fiúnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy fiúnak, hogy túl jó képü ahoz, hogy együtt járjunk?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 23:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10-es válaszolónak:


Ezt is közlöm majd az illetővel.

2019. okt. 6. 00:11
 12/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olyan könnyű önbizalmat szerezni. :(
2019. okt. 6. 00:13
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

...

Sehogy.

Járj vele.

Ne légy butus!

2019. okt. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont jot tenne az onbizalmadnak hogy egy ilyen pasinak tetszel. Pont igy lehet onbizalmat szerezni, h eszreveszed a bokokat es elfogadod ha valaki csinosnak lat. Ne menekulj. Ha akar toled valamit biztos hogy tetszel neki, ergo miert lenne kinos? Nem mindenkinek a vekony lanyok jonnek be! Es amugy sincs olyan hogy csunya.m valaki. Izles kerdese. De ha nagyon nem tetszel magadnak akkor kezdj eletmodvaltasba, legalabb kulsore probald elerni azt ahogy mar tetszel magadnak mikor belenezel a tukorbe:) az arcon is lehet csinositgatni, egy jo frizura vagy kis smink azert sokat segithet. Vegyel magadnak az alakodhoz illo szexi ruhat, az is onbizalmat ad. Ezek kis aprosagok de fokozatosan kell visszaepitened az onbizalmad. Ne az aktualis idealhoz akarj hasonlitani, magadnak akarj tetszeni. Ha 80 kilosan tetszel magadnak akkor ugy, ha 50 akkor ugy. De ha nem vagy elegedett magaddal akkor tenned kell erte h az legyel!
2019. okt. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak nekem lenne ilyen szerencsem
2019. okt. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez típikus az a lekoptatós duma.

Ne mondd meg neki, járj vele.

L

2019. okt. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Sztem beszeld meg vele.

Mondd el neki, h mik a felelmeid, de ne utasitsd el csak ezert.



Mi bajod lehet..

2019. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdésből tudtam hogy miről van szó: túlságosan félnél mikor happolnák el tőled. Erről ő nem tehet, arról hogy te miként nézel magadra arról viszont te igen. Változtass azon amin lehet. Te is hozd ki magadból a legtöbbet (fogyj le, stb.).

És nézd meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2019. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!